دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۹ | ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
پیش فروش برلیانس اتوماتیک تنها با پرداخت 15 میلیون تومان+جزییات
۱۵:۳۹ | ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
اجاره خودرو
/اختصاصی/

پیش فروش برلیانس اتوماتیک تنها با پرداخت 15 میلیون تومان+جزییات

پرشین خودرو: شرکت پارس خودرو برای فروش اعتباری برلیانس H320 در دو مدل دنده ای و اتوماتیک، طرح های مختلف با نرخ بهره های متفاوت اعلام کرده است.

به گزارش «پرشین خودرو» بر این اساس شما در روش پیش خرید تنها کافی است مبلغ 15 میلیون تومان پیش پرداخت واریز کرده و تا خرداد 96 صبر کنید؛ آنگاه هم سود 24 درصدی مشارکت و هم خودروی خود را دریافت خواهید کرد.
برای خرید اعتباری 3 پیش پرداخت 15، 20 و 25 میلیون تومان برای شما در نظر گرفته شده است که با انتخاب هر کدام از این 3 پیش پرداخت مبلغی به عنوان تسهیلات به شما داده خواهد شد که البته نرخ بهره آنها متفاوت است. تاریخ بازپرداخت تسهیلات از 12 تا 36 ماه متغیر خواهد بود و خودروی شما تیر ماه 96 تحویل داده می شود.
برای خرید برلیانس H320 اتوماتیک شما می توانید 15 میلیون واریز کرده و در خرداد ماه 96 خودروی خود را دریافت کنید.

البته بر اساس اعلام پارس خودرو شما برای خرید اعتباری این خودرو می توانید از بین 9 مدل فروش که در مبلغ پیش پرداخت، میزان تسهیلات و نرخ بهره تفاوت دارند یکی را انتخاب کرده و برای سوار شدن بر خودروی خود تا خرداد ماه 96 صبر کنید.
سود مشارکت برای این خرید اعتباری 15، 18 و 20 درصد اعلام شده است و برای بازپرداخت تسهیلات از 12 تا 36 ماه زمان در اختیار شما خواهد بود.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نمایندگی های سایپا در سراسر کشور مراجعه کنند.
 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پارس خودرو
نظر بینندگان
!
!
!