یكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۱ | ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
ورود 65 هزار كشنده باری به ناوگان حمل و نقل كالا
۱۱:۰۱ | ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
اجاره خودرو

ورود 65 هزار كشنده باری به ناوگان حمل و نقل كالا

پرشین خودرو:طرح نوسازی ناوگان باری و واگذاری كشنده های جدید با حضور وزیر راه و شهرسازی كلید خورد.

به گزارش «پرشین خودرو»، جوان طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل كالا و واگذاری 65 هزار كشنده جدید به ناوگان باری كشور رسما آغاز شد.

طرح نوسازی ناوگان باری با همكاری سازمان راهداری و شركت بهینه سازی مصرف سوخت و برخی لیزینگ های فعال در حوزه كشنده های باری صورت گرفته است.

داود كشاورزیان رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای كشور در این مراسم گفت: اكنون بیش از 30هزار دستگاه فرسوده در حوزه حمل و نقل باری فعال هستند كه به منظور كاهش آلایندگی و بهبود مصرف سوخت طرح نوسازی و ورود 65 هزار كشنده باری از امروز آغاز می شود.

وی افزود: این طرح با همكاری شركت بهینه سازی مصرف سوخت صورت گرفته كه هزینه های این طرح از محل صرفه جویی در مصرف انرژی توسط شركت بهینه سازی انجام می شود.

كشاورزیان با اشاره به هزینه های این طرح بیان كرد: بیش از 2میلیارد و 700 میلیون دلار هزینه های این طرح است كه بطور میانگین برای هر دستگاه 43هزار دلار می‌شود.

وی تصریح كرد: پرداخت هزینه های این طرح در یک دوره 5 تا 7 ساله انجام خواهد پذیرفت.

رئیس سازمان راهداری تاكید كرد: با توجه به معاهدات بین المللی ایران در جهت كاهش آلاینده های جوی طرح نوسازی وسائل حمل و نقل در دستور كار قرار گرفته كه این طرح نیز می تواند در كاهش آلودگی و مصرف سوخت موثر باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!