پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۲۵ | ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
حضور سایپا درنمایشگاه خودرو گرگان
۱۶:۲۵ | ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
اجاره خودرو

حضور سایپا درنمایشگاه خودرو گرگان

پرشین خودرو: گروه خودروسازی سایپا با تنوعی از محصولات جدید خود در هفتمین نمایشگاه خودرو گرگان حاضر و اقدام به عرضه محصولات جدید خود کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، گروه خودروسازی سایپا در هفتمین نمایشگاه خودرو، قطعات یدکی و خدمات پس از فروش گرگان با هدف ارائه دستاوردها و توانمندی های حضوری گسترده یافته است.

بر اساس این گزارش، گروه سایپا با دارا بودن 500 متر فضای نمایشگاهی اقدام به ارایه محصولات جدید خود کرده و در این نمایشگاه 15 مدل از محصولات گروه سایپا از جمله گروه ایکس 200( ساینا و تیبا2)، گروه برلیانس( H220,H230,H320و H330)، گروه رنو( پارس تندر، ساندرو اتومات و ساندرو استپ وی)، سراتو، آریو تاکسی، چانگان CS35 و محصولات تجاری ( ریچ ، پادرا و سایپا 151) در معرض نمایش قرار داده است.

علاوه بر این در غرفه گروه سایپا تعدادی از نمایندگی های منتخب استان گلستان حاضر و به ارائه خدمات ویژه به هموطنان این استان خواهند پرداخت.

گفتنی است علاوه بر گروه خودروسازی سایپا، گروه صنعتی ایران خودرو، کیا موتورز، مدیران خودرو، هیوندا، کرمان موتور، خودروسازی راین، شرکت سانگ یانگ، مدیا موتور، جهان نوین آریا، ایرتویا و نگین خودرو از جمله شرکت های خودروسازی هستند که در این نمایشگاه حضور یافته اند.

شایان ذکر است این نمایشگاه از 12 تا 15 بهمن همه روزه از ساعت 16 تا 21، در محل نمایشگاه های دائمی استان گلستان برگزار می شود و گروه خودروسازی سایپا در این نمایشگاه پذیرای علاقمندان خواهد بود

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!