جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
ورود ۶ فروند هواپیمای جدید تا پایان سال
۱۰:۲۸ | ۱۳۹۵/۱۱/۱۶

ورود ۶ فروند هواپیمای جدید تا پایان سال

پرشین خودرو: قائم مقام وزیر راه و شهرسازی دو فروند ایرباس تا یک ماه دیگر وارد ناوگان ایران ایر می شود، گفت: تا پایان سال 4 فروند ATR تحویل می گیریم.

به گزارش پرشین خودرو، اصغر فخریه کاشان امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تا پایان سال 6 فروند هواپیمای جدید وارد ناوگان ایران ایر می‌شود، اظهار داشت: 2 فروند ایرباس 330 جدید در اسفند ماه از قراردادهای ایران ایر و ایرباس وارد ناوگان هوایی کشور می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین تا پایان امسال 3 تا 4 فروند ATR از کمپانی سازنده تحویل می‌گیریم.

فخریه کاشان با بیان اینکه مذاکرات با نمایندگان کمپانی هواپیما ساز ATR ادامه دارد، اظهار داشت: در روزهای آینده مجددا نمایندگان ATR به تهران می‌آیند و جلسات ادامه دارد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: مذاکرات با ATR بر سر قطعات یدکی هواپیما ادامه دارد و مسائلی درباره موتورهای ATR داریم که در حال بررسی است و باید در این‌باره به تفاهم نهایی برسیم.

فخریه کاشان درباره زمان نهایی شدن قرارداد خرید هواپیما از ATR افزود: موتورهای ATR ساخت کشور کانادا است و باید نسبت به قطعات یدکی و قرارداد این هواپیما مطمئن شویم، در این راستا پیگیری‌ها و جلسات ادامه دارد و یکسری نکات فنی است که باید بررسی دقیق شود.

وی گفت: باید مسائل در این باره بررسی و حل شود و هروقت مسائل دوطرف حل شد قرارداد منعقد می‌شود.

فخریه کاشان همچنین درباره ارزش قرارداد خرید 20 فروند ATR گفت: ارزش قرارداد خرید 20 فروند هواپیمای ATR ، 400 میلیون دلار است.

نظر بینندگان
!
!
!