پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۱۵ | ۱۳۹۰/۰۷/۱۳
حضور ایران‌خودرو در نمایشگاه صنعت
۱۳:۱۵ | ۱۳۹۰/۰۷/۱۳
اجاره خودرو

حضور ایران‌خودرو در نمایشگاه صنعت

پرشین خودرو: گروه صنعتی ایران خودرو در یازدهمین نمایشگاه صنعت تهران آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی خود را در زمینه خودروهای دیزلی، ‌‌‌هیبریدی، ‌‌‌موتور برقی و ای اف 7 توربوشارژ به نماش درمی آورد.

به گزارش «پرشین خودرو»، ‌‌‌دراین نمایشگاه ‌‌‌ایران خودرو محصولاتی از جمله سورن لیموزین، ‌‌‌سمند دیزلی، ‌‌‌سمند میکرو هیبرید، ‌‌‌سورن ای ال ایکس، ‌‌‌رانا، ‌‌‌دنا و پژو 405 اس ال ایکس با موتور تی یو 5 درمعرض دید عموم قرار می دهد.

براساس این گزارش، ‌‌‌ایران خودرو به همراه شرکت های ایساکو، ‌‌‌ساپکو، ‌‌‌امداد خودرو و ایپکو حضور فعالی در نمایشگاه مذکور دارد.

دراین گزارش آمده است، ‌‌‌ایران خودرو به عنوان پیشتاز صنعت خودرو كشور بر این باور است كه توفیق خدمت بیشتر در گرو آشناسازی مردم با مجموعه اقدامات و امكانات و در نهایت محصولی است كه هر تولیدكننده ای در اختیار دارد.

بر اساس این گزارش، ‌‌‌البته در این رهگذر كیفیت كالاهای تولیدی و محصولی قابل ارایه نیز از عوامل توفیق در استمرار مشتریان قرار دارد. در واقع توجه به عنصر مشتری گرایی در عصر رقابت از مهمترین عناصری است كه هر تولیدكننده ای باید بدان مجهز گردد.

از دیگر سو نمایشگاه ها می تواند تبلوری از انتقال دانش فنی و ارتباط بیشتر بین صنایع باشد تا اهل فن دانش جدیدی را كسب كند. همچنیین حضور در نمایشگاه فرصت مناسبی را برای تبادل دانش و تجربه بیین صاحبان اندیشه وكار و نوآوران ایجاد و زمینه ارتباط آگاهانه و انتخابگرانه بین مشتریان و بخش تولید فراهم می نماید.

گفتنی است یازدهمین نمایشگاه صنعت تهران با حضور 845شرکت داخلی و خارجی فردا در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح می شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!