پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
آغاز بکار چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران
۱۰:۴۸ | ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
اجاره خودرو
فردا با حضور خودروسازان ایرانی و نمایندگان برندهای معتبر جهانی افتتاح می شود؛

آغاز بکار چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران

پرشین خودرو: چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران با حضور خودروسازان ایرانی و نمایندگان شرکت های معتبر جهانی بمدت 2 روز از فردا در برج میلاد تهران آغاز بکار می کند.

به گزاش پرشین خودرو، محورهای عمده این همایش شامل نقش و سهم خدمات فروش و پس از فروش در ارتقاء برند، زنجیره ارزش خدمات فروش و پس از فروش، رضایتمندی و وفاداری مشتریان خدمات فروش و خدمات پس از فروش ، اقتصاد خدمات فروش و پس از فروش، حاکمیت و قوانین در موضوع خدمات فروش و پس از فروش، الگوها و رویه های موفق در خدمات فروش و پس از فروش می باشد.
وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران با همکاری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، انجمن تخصصی خدمات پس از فروش خودرو و شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) "چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران" را با رویکرد فروش و خدمات پس از فروش در تاریخ های 24 و 25 بهمن ماه سال 1395 در تهران برگزارمی نماید.
مخاطبین این همایش شرکت های بزرگ تولید کننده داخلی و خارجی و نیز واردکنندگان فعلی با شرکای تجاری خارجی خود، انجمن های تخصصی داخلی و خارجی، شرکت های برتر تولیدکننده و تامین کننده قطعات، سازندگان تجهیزات تعمیرگاهی، ارائه کنندگان خدمات، راهکارهای مدیریتی و نرم افزارهای تخصصی بهمراه شرکت های مشاور بین المللی، می باشند. این رویداد یکی از مهمترین برنامه های صنعتی ایران و در مسیر ارتقاء کیفیت و استفاده از رویه های برتر ارائه خدمات در صنعت خواهد بود.

نظر بینندگان
!
!
!