چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
پرشین خودرو
جرایم معوق بدهكاران یک شرکت لیزینگ خودرو بخشوده می شود+جزئیات
۱۰:۵۵ | ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

جرایم معوق بدهكاران یک شرکت لیزینگ خودرو بخشوده می شود+جزئیات

پرشین خودرو: طرح بخشودگی جرایم معوق بدهكاران به لیزینگ گسترش سرمایه گذاری ملی(بانك ملی) از ٢٢بهمن تا عید نوروز در قالب طرح عید تا عید اجرا می شود.

به گزارش پرشین خودرو، حامد كارگر سامانی مدیرعامل لیزینگ گسترش سرمایه گذاری ملی، با اعلام این خبر گفت: به مناسبت دهه فجر و همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، طرح بخشودگی جرایم مشتریان بدهكار به لیزینگ گسترش سرمایه گذاری ملی (بانك ملی) در قالب طرح عید تا عید از ٢٢ بهمن تا عید نوروز اجرا می شود.
وی ادامه داد: اجرای این طرح فرصت مناسبی است برای آن دسته از مشتریان كه توان بازپرداخت جرایم معوق خود را ندارند و در این فاصله با پرداخت اصل بدهی های معوق خود از بخشودگی مربوط به جریمه های اعمال شده بهره مند می شوند.
سامانی با اشاره به اینكه این طرح در راستای سیاست های اقتصادی دولت و متناسب با دستورات و بخشنامه های بانک مرکزی اجرا می شود، اظهار داشت: با اجرای این طرح در سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل، منابع جدیدی برای شرکت لیزینگ گسترش سرمایه گذاری ملی ایجاد خواهد شد كه توان ارائه تسهیلات به بخش تولید داخلی و فعالان صنعتی را در سال جدید از سوی این شرکت افزایش خواهد داد.
یادآور می شود مشتریان برای پیگیری بخشودگی جرایم و پرداخت بدهی معوق خود می توانند از ٢٢ بهمن تا عید نوروز به لیزینگ گسترش سرمایه گذاری ملی واقع در خیابان سهروردی خیابان خرمشهر خیابان شهید عربعلی كوچه ششم پلاك 48 مراجعه و یا با شماره های 88505923 و 88505901 تماس حاصل کنند.

نظر بینندگان
!
!
!