شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۶ | ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
امکانات به روز ایران خودرو به نمایش گذاشته شد+توضیحات
۱۰:۳۶ | ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
اجاره خودرو
/اختصاصی/از اپلیکیشن تا رصد زنده تعمیرگاه ها؛

امکانات به روز ایران خودرو به نمایش گذاشته شد+توضیحات

پرشین خودرو: چهارمین همایش بین المللی خودرو در حالی به کار خود پایان داد که حضور برخی از شرکت های برای معرفی دستاوردهای جدید خود در حاشیه برگزاری همایش بسیار قابل توجه بود.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، ایران خودرو یکی از همین شرکت هایی بود که خدمات نوین خود را معرفی کرده و سعی کرده بود از همایش بین المللی خودرو بیشترین استفاده را بکند.

به علت محور همایش که در مورد حوزه فروش و خدمات پس از فروش بود؛ ایران خودرویی ها فعالیت های جدید خدمت رسانی خود را معرفی کرده بودند که در ذیل به تعدادی از این خدمات اشاره خواهیم کرد.

خدمات پس از فروش با هدف رضایت مندی مشتریان توسعه می یابد و ایساکو به نمایندگی از گروه ایران خودرو مسوول است تا سطح خدمات را کیفی تر کرده و با اطلاع رسانی جامع مشتریان را در مورد این خدمات مطلع سازد.

 

نوبت دهی برای دریافت خدمات

ایران خودرو تا به امروز 3 روش برای دریافت نوبت تعمیرگاه به مشتریان خود معرفی کرده است که در حال حاضر مردم می توانند از طریق این روش ها کار آسانتری برای دریافت نوبت در محل مورد نظر خود داشته باشند.

اپلیکیشن موبایل، سامانه تلفنی 096440 و وب سایت ایساکو این امکان را به مشتربان داده تا در کمترین زمان ممکن در نزدیکترین منطقه به خود، نوبت دریافت خدمات خود را دریافت کنند. در حال حاضر ایساکو این 3 راه کار را توسعه داده است که مشتریان بهتر بتوانند خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

 

سامانه جامع خدمات

در این سیستم که به صورت تصویری نیز به علاقه مندان نشان داده شد، مشتری از زمان پذیرش تا ترخیص، هر آنچه را که انجام دهد قابل رصد کردن بوده و می توان حتی تعداد و قیمت قطعات تعویضی را مشخص کرد.

به این نوع نظارت می گویند سیستمی. در حال حاضر 100 نمایندگی به این سامانه متصل هستند و در سال آینده تمام نمایندگی های مجاز ایران خودرو تحت پوشش این مجموعه قرار می گیرند.

در این نوع سامانه نظارتی از روی شماره شاسی وضعیت خودروها بررسی می شود. این امکان وجود دارد تا مدیران و کارشناسان ناظر متوجه شوند که در کدام نمایندگی خودرو پذیرش شده وچه خدماتی به خودرو ارائه شده است.

در این سامانه دسترسی به همه اطلاعات وجود دارد و می توان فهمید کدام کالا گارانتی و کدام وارانتی بوده و هزینه دریافتی از مشتری چه میزان بوده است.

 

سیستم ONLINE بررسی عملکرد نمایندگی ها

در این روش تمام فعالیت های انجام شده در یک نمایندگی توسط دوربین ها مشاهده می شود و حتی این امکان برای ناظر ستادی وجود دارد که از دوربین بالای سر تعمیرکار، نحوه فعالیت وی را رصد کند بدون آنکه خود فرد متوجه این بررسی و نظارت شود.

در این سیستم به سرعت می توان با مشتری تماس گرفت و ازوی نظرخواهی کرد. در چهارمین همایش خودرو بصورت زنده این امکان وجود داشت تا نحوه عملکرد کارکنان نمایندگی 4010 ایران خودرو در یزد توسط مردم دیده شود که این امکان یکی از فعالیت های جدید ایران خودرو در جهت شفاف سازی نحوه ارائه خدمات به حساب می آید.

 

سرویس های سریع

این سرویس ها توسط موتورسواران ایساکو انجام می شود. موتورسوارانی که به همه امکانات لازم برای انجام سرویس در محل مجهز بوده و در ظرف 3 ساعت کارهای مورد نظر از قبیل تعویض روغن، چهار چرخ و تعویض لنت ترمز را انجام می دهند.

این موتورها به سیستم اپلیکیشن ایساکو به صورت آنلاین متصل هستند و پس از درخواست امداد زیر 3 ساعت توسط مشتری، نزدیکترین موتور سوار خود را به خودرو می رساند.

 

اپلیکیشن موبایل ایساکو

این خدمت که در مرداد ماه همزمان با نمایشگاه مشهد رونمایی شد، می تواند زمان مورد نیاز برای دریافت نوبت، سرویس سریع، پیدا کردن آدرس نمایندگی ها و پی بردن به اصل و تقلبی بودن قطعات را کاهش دهد.

اپلیکیشن موبایلی ایساکو این امکان را به شما می دهد تا تمام هزینه ها و زمان های صرف شده برای خودروی خود را دیده و در صورت وجود مشکل برای رفع آن اقدام نمایید.

چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران در روزهای 24 و 25 بهمن ماه امسال در برج میلاد تهران برگزار شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایساکو
نظر بینندگان
!
!
!