دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۳۵ | ۱۳۹۵/۱۲/۰۳
آغاز فروش نوروزی محصولات ایران خودرو
۱۲:۳۵ | ۱۳۹۵/۱۲/۰۳
اجاره خودرو
/خبر/

آغاز فروش نوروزی محصولات ایران خودرو

پرشین خودرو: فروش نوروزی محصولات گروه صنعتی ایران خودرو برای پاسخگویی به مشتریان و تامین نیاز بازار در روش های متنوع ازاول اسفندماه آغاز شد.

به گزارش پرشین خودرو، در فروش نوروزی ایران خودرو محصولات این شركت به روش های متنوعی به فروش می رسد تا گروه های مختلف درآمدی قادر به انتخاب و نام نویسی خودروهای مورد علاقه شان باشند.


فروش قطعی ویژه نوروز


در این روش فروش خانواده پژو 405، پژو 206، سمند، رانا، تندر و دنا به مشتریان عرضه می شود. موعد تحویل خودروها 60 و 75 روز پیش بینی و سود مشاركت مقطوع نیز تعیین شده است. نصب آپشن دزدگیر كارخانه ای برای محصولات 206 و رانا نیز به انتخاب و خواست مشتری انجام می شود.


پیش فروش عمومی


طرح مشاركت در تولید از روش های فروش ایران خودرو برای استفاده از سرمایه مشتریان برای تولید با اختصاص سودهای مناسب برای آن است. متقاضیان می تواند محصولات قابل عرضه ایران خودرو را با موعد تحویل تیر تا اسفند96 و با سود مشاركت 24 تا 26 درصد انتخاب و نام نویسی كنند. سود انصراف نیز 22 تا 25 درصد تعیین شده است.


پیش فروش عادی


در روش پیش فروش عادی اسفندماه محصولات آریسان، پژو 207، پژو 206، پژو 405، پارس،‌سمند، دنا، تندر 90،‌رانا و سوزوكی به صورت پرداخت یك و دو ودیعه ای با اختصاص هدیه فروش تعهدی عرضه شده است. سود مشاركت در این طرح فروش از 21 تا 25 درصد متغیر بوده و سود انصراف نیز 19 و 21 درصد تعیین شده است. موعد تحویل خودروها در این فروش شهریور تا آذر 96 درنظر گرفته شده است.


همچنین در پیش فروش عادی امكان نام نویسی براساس گروه محصولات نیز با موعد تحویل شهریور و مهر 96 فراهم شده است. در این فروش گروه محصولات پارس، 405، هایما و دنا با سود مشاركت 21 و 23 درصد و سود انصراف 20 و 21 درصد به مشتریان پیشنهاد شده است.


پیش فروش پلكانی


پیش فروش پلكانی چهار مرحله ای، دیگر روش فروش اسفندماه محصولات ایران خودرو است. نرخ سود مشاركت در این طرح كاملا رقابتی و بین 22 تا 25 درصد تعیین شده است. این طرح دست كم نرخ انصراف 20 درصد را تضمین می كند. محصولات عرضه شده برای تحویل در مهرماه و دی ماه96 شامل خانواده پژو 206 هاچ بك و صندوقدار، خانواده پژو 405، خانواده سمند و پژو پارس و خانواده رانا و دنا است. هدیه فروش تعهدی از دیگر مزایای طرح پیش فروش پلكانی است.


شرایط ویژه فروش وانت آریسان


خودرو كار وانت آریسان از دیگر محصولات ایران خودرو است كه به صورت فروش اعتباری منعطف با موعد تحویل 10 روزه عرضه شده است. در این شیوه فروش، مشتری می تواند پس از پرداخت وجه اولیه، مابه التفاوت قیمت خودرو را به انتخاب خود در بازه زمانی 12 تا 36 ماه و با نرخ سود 14 تا 18 درصد پرداخت كند.


متقاضیان می توانند برای بهره مندی از شرایط یادشده به نمایندگی های مجاز گروه صنعتی ایران خودرو در سراسر كشور مراجعه و نسبت به نام نویسی خودرو اقدام كنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!