سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۴۱ | ۱۳۹۵/۱۲/۰۶
طراحان صنعتی با فرآیند طراحی استایل محصولات بنز آشنا شدند
۱۲:۴۱ | ۱۳۹۵/۱۲/۰۶
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

طراحان صنعتی با فرآیند طراحی استایل محصولات بنز آشنا شدند

پرشین خودرو: فرآیند طراحی استایل خودرو در شركت مرسدس بنز توسط مدیر سابق طراحی بدنه خودروهای سواری این شرکت که از یکسال پیش مشاور مرکز طراحی و توسعه محصولات ایران خودرو شده است برای دانشجویان طراحی صنعتی و علاقه مندان به این حوزه ارایه شد.

به گزارش پرشین خودرو، در برنامه ارایه طراحی قدیمی ترین خودروسازی جهان كه توسط مركز طراحی و توسعه محصولات ایران خودرو برگزار شد دانشجویان رشته طراحی خودرو حضور داشتند و با فرآیند طراحی در شركت مرسدس بنز آشنا شدند.

برمبنای این گزارش، در این برنامه كه تعدادی از مدیران گروه صنعتی ایران خودرو از جمله مهندس ناقدی، قائم مقام اجرایی مدیرعامل گروه نیز حضور داشتند، هانس دیتر فوتجیك، ضمن ارایه تاریخچه شكل گیری شركت مرسدس بنز درخصوص ساختار طراحی در این شركت توضیحاتی ارایه كرد.

وی پس از آنکه به صورت کامل موضوعات مربوط به طراحی خودرو را تشریح و اطلاعات مفیدی در اختیار مخاطبان قرار داد، پاسخگوی سوالات دانشجویان و علاقه مندان حاضر نیز بود.

فوتجیك، علاوه بر مدیریت طراحی بدنه خودروهای سواری شركت مرسدس بنز، مدیریت طراحی نمای داخل و بدنه خودروهای سنگین دایملر كرایسلر را نیز برعهده داشته است.

وی داور و سخنران مسابقات بین المللی Red Dot بوده و در یك سال اخیر نیز به عنوان مشاور با مركز طراحی و توسعه محصولات ایران خودرو همكاری می كند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!