پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
حراج فراری ترامپ
۱۹:۰۰ | ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
اجاره خودرو

حراج فراری ترامپ

پرشین خودرو: معرفی یک خودروی پرنده و مدل مفهومی یک موتور سیلکت پروازی نیز خبرهای جذاب هفته گذشته در دنیای خودرو محسوب می‌شوند.

به گزارش پرشین خودرو، یک هفته دیگر به نمایشگاه خودرویی ژنو نزدیک شدیم. در هفته گذشته شدت معرفی خودروهای جدید و نمایش سایه روشن از تیزرهای مختلف از خودروهای جدید شدت گرفته است. معرفی یک خودروی پرنده و مدل مفهومی یک موتور سیلکت پروازی نیز خبرهای جذاب هفته گذشته در دنیای خودرو محسوب می‌شوند.برای مرور یک هفته خودرویی با این مطلب همراه شوید.

فراری، قدرتمندترین برند خودروساز دنیا

موتورسیکلت پروازی، هواخودرو و حراج فراری ترامپ در یک هفته خودرویی

به گزارش گروه خودروی عصر ایران، ارزش و قدرت برندهای مختلف هرساله ارزیابی می‌شود. در این میان قدرتمندترین‌ها، که اصولا در صدر جداول رده‌بندی واقع می‌شوند، در صدر جدول واقع شده و اعتبار آنها به شمار می‌آیند. مطالعه‌ جهانی برندها نشان می‌دهد که "فراری" قدرتمندترین برند خودروسازی دنیاست. این خودروساز ایتالیایی همچنین در تمامی صنایع در جایگاه چهارمین برند قدرتمند قرار گرفته و بالاتر از آن تنها برندهای LEGO، گوگل و نایکی قرار دارند. این مطالعه توسط شرکت مشاوره‌ای ارزش‌گذاری برند فایننس انجام شده است. این شرکت هزاران برند بزرگ دنیا را ارزش‌گذاری می‌کند

 

تمرین آتش‌نشانی و تخریب یک پانامرای جدید

موتورسیکلت پروازی، هواخودرو و حراج فراری ترامپ در یک هفته خودرویی

در هفته گذشته، شرکت پورشه فداکاری کرد و یکی از جدیدترین پانامراهای خود را برای تمرین سرویس آتش‌نشانی در شرایط اورژانسی تخریب کرد. تیم نجات در نورمبرگ با استفاده از قیچی‌های بزرگ خود، به جان پورشه افتادند و البته این کار روی نسخه‌ پیش‌تولیدی پورشه پانامرا صورت گرفته است. این خودرو قبلا برای تست‌های توسعه‌ای بکار رفته و حالا موردی مناسب برای تمرین است.

نسخه i-TRIL تویوتا در نمایشگاه ژنو

موتورسیکلت پروازی، هواخودرو و حراج فراری ترامپ در یک هفته خودرویی

تویوتا نیز مانند دیگر خودروسازان جهان، قصد دارد در یکی از بزرگترین رویدادهای جهان خوش بدرخشد به همین منظور، هاچبک 210 اسب‌بخاری جراحی شده یاریس را در نمایشگاه ژنو 2017 ارائه خواهد کرد. اما یاریس تنها نماینده تویوتا در ژنو نیست. تویوتا نمونه‌ای مفهومی با نام i-TRIL را به این رویداد خواهد آورد. این یک خودروی شهری الکتریکی با قابلیت حمل سه نفر است. این خودرو توسط بخش اروپایی کمپانی و با کمک‌های مرکز طراحی نیس فرانسه توسعه یافته است.

 

حراج فراری F430 دونالد ترامپ

موتورسیکلت پروازی، هواخودرو و حراج فراری ترامپ در یک هفته خودرویی

این روزها خبرهای زیادی از رئیس‌جمهور تازه‌کار آمریکا  شنیده می‌شود. چند روز پس از حراج لیموزین کادیلاک قبلی او، هم‌اکنون یک دستگاه فراری F430 خریداری شده در سال 2007 توسط ترامپ در لیست فروش قرار گرفته است. البته مالک فعلی برای فروش خودرو روی مالکیت قبلی ترامپ مانور زیادی می‌دهد. ترامپ این خودرو را تا سال 2011 در اختیار داشته و در این مدت کارکرد 3862 کیلومتری خودرو را شاهد بوده‌ایم.

 

رونمایی از ب‌ام‌و i3 در نمایشگاه خودروی فرانکفورت

موتورسیکلت پروازی، هواخودرو و حراج فراری ترامپ در یک هفته خودرویی

با وجود اینکه ژنو در کمتر از دو هفته دیگر افتتاح می‌شود، برخی از خودروسازها به فکر ارتقاء مدل‌های جدید برای شرکت در نمایشگاه‌های بعدی هستند. بی‌ام‌و از همان خودروهاست که نسخه به‌روز شده‌ i3 را به همراه دیگر محصولات خود در نمایشگاه خودروی فرانکفورت که در ماه سپتامبر برگزار می‌شود معرفی خواهد کرد. این خودرو از قوای محرکه‌ الکتریکی ارتقا یافته‌ i3 کنونی استفاده خواهد کرد به این معنی که شاهد قدرت 168 اسب بخاری و گشتاور 249 نیوتون متری خواهیم بود.

 

معرفی نسخه‌های ردبول ریسینگ استون مارتین ونتیج

موتورسیکلت پروازی، هواخودرو و حراج فراری ترامپ در یک هفته خودرویی

در هفته گذشته، استون مارتین تصمیم گرفته همکاری خود با ردبول ریسینگ را جشن بگیرد و به همین منظور از نسخه‌های ردبول ریسینگ ونتیج V8 و V12 رونمایی کرده است. هر دو خودرو توسط استون مارتین ساخته شده و از سه ماهه‌ دوم سال تحویل مشتریان خواهند شد. همانند تمامی خودروهای خاص و تولید محدود، این دو خودروی استون مارتین نیز به وسیله‌ی رنگ خاص که آبی ماریانا، زرد و قرمز است از مدل‌های عادی ونتیج متمایز می‌شوند. این ترکیب رنگ توسط تیم فرمول 1 ردبول ریسینگ استفاده می‌شود

موتور پرنده BMW

موتورسیکلت پروازی، هواخودرو و حراج فراری ترامپ در یک هفته خودرویی

در روزهای گذشته، گروه صنعتی بی‌ام‌و موتوراد نیز، اعلام کرده که قصد دارد یک اسباب‌بازی را به یک ساخته پر جنجال گروه خود تبدیل کند.این موتور سیکلت با طراحی مرزی و بدون چرخ ارائه شده و احتمالا به زودی به یک واقعیت در ساختار مفهومی تبدیل می‌شود. بی‌ام‌و تصمیم دارد یک مدل مفهومی از این موتور را در ابعاد زندگی واقعی خلق کند تا جهان اولین موتور بی‌چرخ و پروازی جهان را تجربه کند که احتمالا هوور راید دیزاین نامیده می‌شود.

 

خودروی پرنده جهان

موتورسیکلت پروازی، هواخودرو و حراج فراری ترامپ در یک هفته خودرویی

در هفته گذشته، خودروی پروازی که توسط گروه PAL-V هلندی ساخته شده بود، به عنوان یک ماشین پروازی با نام "لیبرتی" معرفی شد که با تمامی قوانین امنیتی پرواز در سراسر جهان سازگاری دارد. نوع اولیه این خودروی پروازی به صورت ویژه، سفارشی و مجهز با نام "پایونیر ادیشن" ساخته شده و 599 هزار دلار ارزش گذاری شده است. اما مدل‌های اسپورت این خودرو حدود 400 هزار دلار قیمت خواهند داشت.

زومیت

برچسب ها:
فراریترامپ
نظر بینندگان
!
!
!