سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۱ | ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
رشد25 درصدی تامین قطعات یدکی در سال آینده
۱۰:۵۱ | ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
اجاره خودرو
مدیر عامل سایپا یدک خبر داد:

رشد25 درصدی تامین قطعات یدکی در سال آینده

پرشین مدیرعامل سایپا یدک در بازدید از غرفه سایپا همزمان با نمایشگاه خودرو اهواز گفت: از برنامه های جدی سایپایدک برای سال 96، رشد تامین قطعات یدکی به میزان حداقل 25 درصد نسبت به سال 95 خواهد بود.

به گزارش پرشین خودرو،  رحیم علیشاهی مدیرعامل سایپایدک در حاشیه نمایشگاه اهواز طی نشستی صمیمی با نمایندگان گروه سایپا در این شهر ، با بیان مطلب فوق، گفت: مشتریان محصولات گروه سایپا، در سال 96 نگران تامین به موقع قطعات یدکی نباشند، سایپایدک تامین قطعات را تضمین می کند.

وی گفت: در سه ماهه ابتدایی سال 96 ، سایپایدک طرح اصالت قطعه 2 را با بهره گیری از تکنولوژی جدید و به منظور جلوگیری از قطعه تقلبی به بازار اجرا خواهد کرد تا مشتریان بتوانند قطعه اصلی را تشخیص داده و با اطمینان بیشتری خریداری کنند.
علیشاهی تصریح کرد: برند سیپارت را با محدوده قیمتی در حدود 25 درصد پایین تر از قیمت قطعات با برند سایپایدک وارد بازار قطعات یدکی خواهیم کرد که گارانتی و کیفیت این قطعات نیز توسط سایپایدک تضمین خواهد شد.
وی افزود : برند سیپارت در آینده ای نزدیک رقابت خوبی را در بازار ایجاد خواهد کرد.
مدیرعامل سایپایدک گفت: برنامه ریزی تامین گسترده قطعات محصولات جدید گروه سایپا در اسفندماه جاری محقق گردیده که با این سطح از تامین در سال 96 مشکل کمبود قطعه در خصوص این قبیل خودروها به ویژه گروه برلیانس و آریو نخواهیم داشت.
علیشاهی در خصوص ارزیابی از نمایشگاه خودرو اهواز گفت: انجمن صنفی نمایندگان سایپا در استان خوزستان همت خوبی به خرج داده تا این نمایشگاه به نحو مطلوبی برپا شود که شایسته قدردانی است و به واسطه زحمات و تلاش های نمایندگان سایپا در اهواز خودم را موظف دانستم تا در نمایشگاه حضور یابم و مراتب تشکر مدیریت و کارکنان گروه را عرض نمایم.

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!