سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۱۱ | ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
صدور ۱۴۳۰ مجوز پرواز فوق‌العاده‌ برای نوروز
۱۴:۱۱ | ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
اجاره خودرو

صدور ۱۴۳۰ مجوز پرواز فوق‌العاده‌ برای نوروز

پرشین خودرو: مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی با اشاره به صدور مجوز ۱۴۳۰ پرواز فوق‌العاده داخلی و خارجی برای ایام نوروز، گفت: سازمان هواپیمایی به سودجویان بلیت هواپیما در آستانه نوروز هشدار می‌دهد و حتماً با گران‌فروشی بلیت، بدون اغماض برخورد می‌شود.

به گزارش  پرشین خودرو،  به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، مدیر‌ روابط عمومی این سازمان، از برخورد با هرگونه گران‌فروشی بلیت هواپیما در ایام نوروز خبر داد.

رضا جعفرزاده اظهار داشت: در آستانه پروازهای نوروزی قرار داریم و حجم تقاضاها برای استفاده از بخش هوایی بالا است.

وی گفت: هماهنگی‌های لازم برای برخورد جدی با هرگونه تخلف در ارائه بلیت توسط دفاتر و یا گرانفروشی بیرون از چارچوب و کلاس نرخی که شرکت‌های هواپیمایی برای پروازهای این ایام اعلام کرده‌اند با سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان حمایت و پلیس فتا صورت گرفته است و بدون اغماض با هرگونه تخلفی که موجب نارضایتی مردم در این ایام شود برخورد خواهد شد.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری ‌بیان کرد: دفاتر مجاز از نظر این سازمان برای فروش بلیت هواپیما دفاتری است که مجوز بند الف از سازمان دریافت کرده‌اند و دفاتری که این مجوز را ندارند و دارای بند(ب) هستند صرفا مجاز به ارائه تور خواهند بود.

وی گفت: متقاضیان برای جلوگیری ‌از ضرر و زیان ناشی از خرید بلیتی که هرگز صندلی پروازی برای آن در نظر گرفته نشده است، از خرید از مراکز غیرمجاز خودداری کنند.

جعفرزاده ادامه داد: نباید نرخ بلیت هواپیمای هر شرکت هواپیمایی به بهانه واسطه با نرخ اعلامی بر روی سایت آن شرکت افزایش یابد و تخطی از چنین قاعده‌ای از نظر سازمان هواپیمایی کشوری تخلف محسوب خواهد شد.

وی همچنین از صدور مجوز بیش از 1430 پرواز فوق العاده داخلی و خارجی برای شرکت‌های هواپیمایی در ایام نوروز خبر داد و گفت: دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، شرکت‌ها و مؤسسات هوانوردی علاوه بر پروازهای برنامه‌ای با درخواست‌های صدور مجوز پروازهای فوق العاده شرکت‌ها موافقت کرده است.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی ادامه داد: ‌تا کنون مجوز 392 پرواز فوق العاده و 9663 پرواز برنامه‌ای برای شرکت های هواپیمایی داخلی در مسیرهای داخلی و 546 پرواز فوق العاده و 1412 پرواز برنامه‌ای در مسیرهای خارجی و برای شرکت های هواپیمایی خارجی 498 پرواز فوق العاده و 1543 پرواز برنامه ای صادر شده است.

جعفرزاده گفت: فهرست دفاتر مجاز روی پرتال سازمان هواپیمایی کشوری به آدرس WWW.cao.ir در دسترس است و ثبت تخلفات احتمالی از همین طریق میسر خواهد بود.

فارس

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پروازنوروز
نظر بینندگان
!
!
!