یكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
فروش «رنو کولئوس2017» با قیمت قطعی آغاز شد+جزئیات
۰۹:۲۸ | ۱۳۹۵/۱۲/۱۵
/گزارش خبری/

فروش «رنو کولئوس2017» با قیمت قطعی آغاز شد+جزئیات

پرشین خودرو: طرح فروش رنو کولئوس جدید که چندی پیش در نمایشگاه بین المللی خودرو تهران رونمایی شد، با قیمت قطعی 199 میلیون و 500 هزار تومان آغاز شده و ثبت نام با 100 میلیون تومان پیش پرداخت قابل انجام است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در این طرح فروش 16 درصد سود مشارکت و 14 درصد سود انصراف به پیش پرداخت تعلق می گیرد و زمان تحویل کولئوس برای مشتریان 60 روز کاری اعلام شده است.
رنو کولئوس با موتور 2.5 لیتری چهار سیلندر 171 اسب بخار و در مدل E3 به بازار ایران عرضه می شود.
قابلیت انتقال قدرت به چهار چرخ، سقف پانارومیک، صندلی های برقی، نمایشگر RLINK، استارت دکمه ای، درب صندوق برقی، رادار نقطه کور، سردکن و گرمکن صندلی های جلو، شش کیسه هوا، سنسور پارک جلو و عقب و... از امکانات این کراس اوور فرانسوی شناخته می شود.
با توجه به قیمت جهانی کولئوس، رقابت این ژنرال قد بلند رنو با خودروهایی چون هیوندای سانتافه، کیا سورنتو، نیسان ایکس تریل و میتسوبیشی اوتلندر در بازار جهانی شکل گرفته و نگین خودرو قیمتی بسیار وسوسه انگیز را برای فروش کولئوس در بازار ایران نسبت به رقبا درنظر گرفته است.
در این طرح فروش با هر کد ملی تنها یک خودرو می توان ثبت نام کرد و این اولین بار است که در فروش خودروهای وارداتی چنین قانونی از جانب شرکت عرضه کننده اعلام می شود تا از سوء استفاده و ورود دلالان به بازار این خودروی داغ، تا حداکثر ممکن جلوگیری شود.

 

برچسب ها:
نگین خودرورنو
نظر بینندگان
!
!
!