جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۹ | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
توصیه به صاحبان موتورسیکلت
۱۰:۲۹ | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
اجاره خودرو

توصیه به صاحبان موتورسیکلت

پرشین خودرو: طرح عیدانه بخشودگی جرایم دیرکرد بیمه شخص ثالث تا پایان اسفند ادامه دارد.

به گزارش پرشین خودرو، با اجرای طرح عیدانه بخشودگی جرائم دیرکرد بیمه شخص ثالث از سوی صندوق تامین خسارت های بدنی در نیمه اول اسفند ماه، بیش از 20هزار موتورسیکلت فاقد بیمه شخص ثالث تحت پوشش بیمه قرارگرفتند.

به پیشنهاد رئیس کل بیمه مرکزی و موافقت مجمع عمومی صندوق تامین خسارت های بدنی، در یک اقدام تشویقی- ترغیبی "100 درصد جریمه موضوع بند (ب) ماده 24 قانون اجباری خسارت وارده به اشخاص ثالث ناشی از حوادث رانندگی برای موتورسیکلت های فاقد بیمه نامه" مشمول بخشودگی شد که این بخشودگی از ابتدای اسفندماه سال جاری اعمال شده است که تا پایان اسفندماه ادامه دارد.

بنابر گزارش اداره تحلیل‌های آماری بیمه مرکزی، این طرح از سوی راکبان موتورسیکلت فاقد بیمه نامه شخص ثالث با استقبال مواجه شده است و تعداد موتورسیکلت‌های فاقد بیمه نامه که برای دریافت بیمه نامه به شرکت های بیمه مراجعه کرده بودند از 10 هزار و 324 در نیمه دوم بهمن ماه به 20هزار و 157 در نیمه اول اسفند ماه افزایش یافته است.

بیمه مرکزی پیشنهاد کرد، دارندگان موتور سیکلت از فرصت باقیمانده استفاده کنند و با خرید بیمه شخص ثالث از تبعات حوادث رانندگی که خود و خانواده آن‌ها و زیان دیدگان را تحت تاثیر قرار می دهد، بکاهند.

این طرح تا پایان اسفند ماه سال جاری ادامه دارد و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به شرکت‌های بیمه سراسر کشور از مزایای این طرح بهره مند شوند.

واحدمرکزی 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!