شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۹ | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
اتوکلیک ایساکو به غرب تهران رسید+جزئیات
۱۱:۲۹ | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

اتوکلیک ایساکو به غرب تهران رسید+جزئیات

پرشین خودرو: طرح خدمت فوری در محل یا اتوکلیک ایساكو، پس از آغاز به کار در منطقه ونک پارک تهران و شهرک اکباتان، در حال حاضر منطقه غرب تهران را تحت پوشش قرار داده است.

به گزارش پرشین خودرو، به نقل از روابط عمومی ایساکو، این شركت با هدف تامین آسایش و افزایش میزان رضایت‌مندی مشتریان، این خدمت را در اختیار اجرا كرده و دارندگان محصولات ایران‌خودرو پس از نصب سامانه همراه (ایساکو اپ) بر روی گوشی‌های تلفن هوشمند خود می‌توانند با ثبت درخواست سرویس فوری در محل از خدمات اتوکلیک با 20درصد تخفیف بهره‌مند شوند.مشتریان علاوه بر نصب سامانه همراه ایساکو از طریق کافه بازار و اپ‌استور، در حال حاضر می‌توانند با مراجعه به مرکز خرید تیراژه و باجه «شانه به شانه، همراه شما تا بهار» ضمن تعامل دوسویه با مسئولین ایساکو، این سامانه را از طریق اینترنت پرسرعت این شرکت بر روی گوشی خود نصب کرده و در صورت نیاز در خصوص نحوه کار آن آموزش‌های لازم را دریافت کنند.

شرکت ایساکو با راه‌اندازی طرح اتو کلیک در نظر دارد ارایه خدمات به مشتریان را به کمترین زمان ممکن کاهش دهد. خدمات این سامانه در حال حاضر شامل تعویض روغن، فیلتر هوا، تنظیم باد و مایع شیشه‌شور و... در دو شیفت کاری از 8 صبح تا 23 می‌باشد.

همان‌طور که در خبرهای پیشین اطلاع‌رسانی شده بود، این سرویس به زودی در تمام مناطق تهران و پس از آن، سایر استان‌ها در دسترس خواهد بود.


 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!