سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۶ | ۱۳۹۶/۰۱/۱۶
پرشیا خودرو به دنبال استفاده از مدل های موفق جهانی است
۱۱:۲۶ | ۱۳۹۶/۰۱/۱۶
/اختصاصی/برای استانداردسازی خدمات پس از فروش؛

پرشیا خودرو به دنبال استفاده از مدل های موفق جهانی است

پرشین خودرو: پرشیا خودرو برای رشد خدمات پس از فروش خود مدیر غیر ایرانی برای حوزه خدمات محصولات بی ام و استخدام کرده که تجربه بسیار خوبی در شرکت های بزرگ خودروسازی داشته است.

 مزدا موسوی مدیر ارشد بازاریابی پرشیا خودرو در گفت وگو با خبرنگار پرشین خودرو، ضمن تقدیر از برگزار کنندگان چهارمین همایش بین المللی خودرو و استقبال از برگزاری همایش های بین المللی با تم فروش و خدمات پس از فروش گفت: همایشی که در بهمن ماه سال قبل برگزار شد معدل خوبی داشت و همین قدر که شاهد حضور مدیران برجسته بین المللی در این همایش بودیم، خوب بود.

وی ادامه داد: نگاه برندهای معتبر به فروش و خدمات پس از فروش کاملا با آن چیزی که در ایران می بینیم تفاوت دارد و این فاصله در تمام مقالات ارائه شده به خوبی دیده می شد.

موسوی با اشاره به نمایش توانمندی های سایپا و ایران خودرو در همایش اخیر، تصریح کرد: با جمع بندی تمام کارهایی که در ایران تا به امروز در صنعت خودرو شده و همه بازخوردهایی که از حضور و سخنرانی های مدیران پژو، سیتروئن و رنو گرفته شده است می توان به دستاوردها و تجارب خوبی رسید که قابلیت توسعه و بهتر شدن نیز دارد.

وی در مورد مشکلات ارائه خدمات پس از فروش در ایران گفت: اولین کار درستی که باید انجام شود، فرهنگ سازی مناسب در این حوزه است یعنی اولین قدم این است که خدمت کردن را به عنوان یک ایرانی در خودمان نهادینه کنیم.

مدیر ارشد بازاریابی پرشیا خودرو افزود: در قدم دوم باید به دنبال کسب تجربه باشیم و از این تجارب مشق کنیم تا بتوانیم روزی به آن اهداف والایی که برای صنعت خودرو و بازار آن در نظر گرفته شده است برسیم.

وی اظهار داشت: صنعت خودروی ایران باید از تجربه کشورها و شرکت های موفق در این حوزه بهره مند شود و تا بتوانیم تمام رفتارهای ایشان در حوزه خدمات پس از فروش را در بازار خودروی خودمان پیاده کنیم.

موسوی تاکید کرد: هیچ اشکالی ندارد که کارشناسان خارجی را به کشور آورده و از دانش آنها بهره مند شویم حتی پیشنهاد می کنیم این کارشناسان برای انتقال دانش و تجارب خود در شرکت های ایرانی استخدام شوند تا راحت تر بتوان از هوش ایشان بهره گرفت.

 

نظر بینندگان
!
!
!