سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۰ | ۱۳۹۰/۰۷/۲۳
هوندا، فاتح رقابت‌های استرالیا شد
۱۱:۳۰ | ۱۳۹۰/۰۷/۲۳
اجاره خودرو

هوندا، فاتح رقابت‌های استرالیا شد

پرشین خودرو: دور تمرینی رقابت‌های موتورسواری استرالیا در رده موتوجی پی (MotoGP)با برتری تیم هوندا همراه بود.

به گزارش«پرشین خودرو» به نقل از واحد مرکزی خبر، در دور تمرینی رقابت‌های موتورسواری استرالیا در رده موتوجی پی کیسی استونر از تیم هوندا با کسب زمانی زودتر از سایر شرکت‌کنندگان از خط پایان گذشت و عنوان نخست این مرحله را کسب کرد.

پس از استونر، خورخه لورنزو از تیم یاماها و مارکو سیمونچلی از تیم هوندا به ترتیب دوم و سوم شدند.

استونر پس از کسب عنوان نخست این مرحله گفت: شرایط آب و هوایی تاثیر زیادی بر مسابقه گذاشت به طوریکه نتوانستیم تمام ظرفیت‌های خود را به نمایش بگذاریم و امیدوارم فردا شرایط بهتر شود.

در رده‌بندی کلی این رقابت‌ها هم در حال حاضر کیسی استونر از تیم هوندا با کسب 300 امتیاز در رده نخست قرار دارد و خورخه لورنزو از تیم یاماها با 260 امتیاز و آندریا داویزیوسو دیگر موتور سوار تیم هوندا با 196 امتیاز به ترتیب در رده‌های بعدی قرار دارند.

در دور تمرینی رقابت‌های رده موتو تو( Moto 2) هم استفان برادل از تیم کالکس اول شد و پس از وی آلکس دی آنجلیس از تیم موتوبی و آندریا آیانون از تیم سوتر دوم و سوم شدند.

در رده بندی کلی این رقابت‌ها هم مارک مارکز از تیم سوتر با کسب 235 امتیاز اول است و پس از وی استفان برادل از تیم کالکس با 234 امتیاز و آندریا آیانون دیگر موتور سوار تیم سوتر با 157 امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.

در دور تمرینی رقابت‌های رده موتور‌های 125cc هم ساندرو کورتیسی از تیم آپریلیا به مقام اول رسید و پس از وی نیکولاس ترول دیگر هم تیمی وی و جان زارکو از تیم دربی به ترتیب در رده‌های بعدی جای گرفتند. در رده‌بندی کلی این رقابت‌ها هم نیکولاس ترول از تیم آپریلیا با کسب 261 امتیاز اول است و جان زارکو از تیم دربی با 230 امتیاز و مارک وینالس دیگر موتور سوار تیم آپریلیا با 190 امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!