دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۵۱ | ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
نظارت تیم های بازرسی سایپا یدک بر طرح امداد نوروزی 96
۱۵:۵۱ | ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

نظارت تیم های بازرسی سایپا یدک بر طرح امداد نوروزی 96

پرشین خودرو: مدیر بازرسی شبکه و امداد سایپایدک با اشاره به اهمیت نقش بازرسی و نظارت، از فعالیت تیم‌های بازرسی و نظارت در طرح امداد نوروزی 96 گروه سایپا در جاده‌های کشور خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، جواد نورمحمدی با بیان این مطلب افزود: امسال مدیریت بازرسی در قالب 8 تیم دو نفره و دو تیم مستقر در دفتر مرکزی، بر نحوه امداد رسانی و ارائه خدمات به مشتریان در طول تعطیلات نوروزی نظارت خواهد کرد .

وی گفت: وظیفه این تیم‌ها، بازرسی و نظارت بر عملکرد نمایندگی‌ها، پایگاه های امداد جاده‌ای ثابت و سیار فعال در طرح امداد نوروزی 96، استخراج عیوب طرح جهت انجام اقدام اصلاحی در سال های آینده و کمک به مجریان طرح امداد نوروزی در جهت ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به مشتریان و آحاد جامعه می‌باشد.

نورمحمدی ادامه داد: انجام طرح‌های نظارت و بازرسی بر عملکرد شبکه و امدادگران در طول تعطیلات نوروزی، موجب بهتر شدن کیفیت خدمات می‌شود.

مدیر بازرسی شبکه و امداد سایپایدک افزود: تعامل مستمر با انجمن‌های صنفی استان‌ها، تماس و هماهنگی با مدیران و کارکنان عملیات شرکت امداد خودرو، تعامل و همکاری با همکاران مستقر در دفاتر منطقه‌ای، کنترل نامحسوس عملکرد انجمن‌های صنفی، کنترل نامحسوس عملکرد امداد از طریق تماس تلفنی با مرکز امداد در خصوص خودروهای در راه مانده تحت پوشش سایپا، بازدید از دفاتر منطقه‌ای و پیگیری درخواست‌های اعلام شده از طریق تماس با معاونین و مدیران ستادی از جمله مهمترین اقدامات قابل انجام در ایام نوروز می‌باشد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سایپا یدک
نظر بینندگان
!
!
!