چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۲ | ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
ثبت روزانه یک میلیون تردد در مازندران
۱۲:۳۲ | ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
اجاره خودرو
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

ثبت روزانه یک میلیون تردد در مازندران

پرشین خودرو: فرمانده انتظامی استان مازندران با اعلام اینکه این استان با یک‌میلیون تردد رتبه سوم را طی دو روز گذشته از نظر میزان تردد در کشور به خود اختصاص داده است، گفت: این روند در روزهای آینده افزایش پیدا می‎کند.

به گزارش پرشین خودرو، محمود میرفیضی صبح امروز در مراسم افتتاح قرارگاه نوروزی در ساری با اشاره به اینکه 220 مقر انتظامی در سطح استان مازندران فعال شده است، اظهار کرد: بیش از 7 هزار نیرو برای ارائه خدمات امنیتی انتظامی در سطح استان آماده همکاری هستند.

فرمانده انتظامی مازندران با اعلام اینکه علاوه بر همکاران انتظامی شرکت‌های انتظامی هم در سطح استان فعال هستند، افزود: برنامه‌ریزی برای ارائه مشاوره فرهنگی نیز در دستور کار بوده و مددکارها و مشاور فرهنگی برای این ایام پیش‌بینی شده است.

وی با اعلام اینکه مازندران با یک‌میلیون تردد رتبه سوم را طی دو روز گذشته در اختیار دارد، گفت: این روند در روزهای آینده افزایش پیدا می‎کند.

میرفیضی خاطرنشان کرد: قرارگاه نوروزی فرماندهی انتظامی در 22 شهرستان در حال فعالیت است و ساماندهی گشت انتظامی و راهور در دستور کار بوده و برای ارائه خدمات‌رسانی در سواحل 153 ایستگاه پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه میزان فوتی ثبت‌شده در استان دو فوتی در هر روز بود، افزود: در روزهای اخیر دو تصادف منجر به فوت در داخل شهر و بیرون اتفاق افتاده است.

فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم با توجه به افزایش سفر میزان تصادفات از میانگین‌های موجود کمتر باشد این امر منوط به رعایت قوانین و مقررات است.

فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!