یكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
پرشین خودرو
تردد در اتوبان تبریز - زنجان نیمه سنگین و راههای استان لغزنده است
۱۲:۳۶ | ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
پلیس راه اذربایجان شرقی:

تردد در اتوبان تبریز - زنجان نیمه سنگین و راههای استان لغزنده است

پرشین خودرو: رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی با اشاره به آغاز دور نخست سفرهای نوروزی گفت: هم اکنون تردد در آزاد راه پیامبر اعظم ( اتوبان تبریز- زنجان ) نیمه سنگین است و در محورهای منتهی به شمال استان از تبریز - اهر و تبریز - جلفا افزایش تردد مشاهده می شود.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ جواد ناموران ،افزود:با توجه به بارندگی در برخی راههای استان رعایت نکات ایمنی با توجه به شرایط زمستانی برای سفرهای جاده ای ضروری است .
وی با توجه به دگرگونی هوا و حاکم بودن شرایط زمستانی بر استان، گفت: اکنون مسیر تبریز- اهر ، اهر - کلیبر و اهر - ورزقان بارانی است و در جاده بستان آباد - زنجان و هشترود - مراغه بارش برف ادامه دارد.
سرهنگ ناموران بر همراه داشتن تجهیزات زمستانی برای سفرهای برون شهری تاکید کرد و گفت: کسانی که قصد سفر در جاده های استان در این شرایط را دارند باید وضعیت خودروی خود را کنترل کرده و با شرایط زمستانی تطبیق دهند.
وی با اعلام اینکه در 24 ساعت گذشته حادثه رانندگی منجر به فوت در راههای استان گزارش نشده است، بر رعایت فاصله طولی و سرعت مطمئنه برای جلوگیری از تصادف تاکید کرد.
به گزارش هواشناسی استان فعالیت سامانه بارشی که از روز پنجشنبه وارد استان شده تا روز دوشنبه به صورت متناوب ادامه خواهد داشت.
در استان آذربایجان شرقی ۲۳۵ کیلومتر آزادراه, ۴۳۹ کیلومتر بزرگراه, ۱۰۴۲ کیلومتر راه اصلی, ۱۷۲۵ کیلومتر راه فرعی و ۱۰۵۶۹ کیلومتر راه روستائی وجود دارد.

ایرنا

نظر بینندگان
!
!
!