شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۹:۵۴ | ۱۳۹۶/۰۱/۱۲
۱۹:۵۴ | ۱۳۹۶/۰۱/۱۲
اجاره خودرو

پلیس راه: بازگشت 70درصدی مسافران

پرشین خودرو: رئیس پلیس راه ناجا گفت: با اطلاع‌رسانی به‌موقع رسانه‌ها امروز شاهد آن هستیم که مردم بازگشت خود را مدیریت کردند و از این بابت مشکلی در جاده‌ها نداریم.

به گزارش پرشین خودرو، سردار حسین حمیدی رئیس پلیس راه راهنمایی و رانندگی ناجا در گفت‌وگو با فارس،‌با اعلام این مطلب افزود: هموطنان عزیزمان بازگشت خود را از روز پنج‌شنبه آغاز کردند و امروز خوشبختانه می‌توانیم بگوییم 70 درصد مسافران به سکونت‌گاه خود بازگشتند.

وی افزود: آن نگرانی که پلیس نسبت به بار ترافیکی یکی دو روز آخر تعطیلات داشت، تا حدود زیادی مرتفع شده است زیرا هموطنان عزیزمان خودشان این موضوع را مدیریت کردند و توزیع مناسبی در جاده‌ها داریم.

سردار حمیدی گفت: در سال‌های قبل در برخی از مقاطع یکی دو روز آخر تعطیلات شاهد توقف‌های طولانی به دلیل ترافیک در جاده‌های به خصوص شمالی کشور بودیم اما امروز در محدوده جنگل آمل در جاده هراز، مرزن‌آباد در جاده چالوس و رودبار در جاده رشت ـ‌ قزوین اگر چه ترافیک پرحجم را شاهدیم اما ایست و توقف نداریم.

رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت:‌ امیدواریم سایر هموطنان عزیز نیز در چند ساعت باقیمانده از تعطیلات مدیریت درستی بر سفر خود داشته باشند تا مشکل دیگری مواجه نشویم.

وی به رانندگان خاطر نشان کرد: از آنجا که وضعیت جوی در اکثر استان‌های غربی و به تدریج مرکزی و شرقی هم بارانی و گاهاً برفی گزارش شده است، باید دقت کنند تا از سر خوردن و ایجاد یک حادثه جلوگیری کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!