جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
ترافیک در بازگشت از شمال
۰۱:۰۱ | ۱۳۹۶/۰۱/۱۳
اجاره خودرو

ترافیک در بازگشت از شمال

پرشین خودرو: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور تا ساعت پنج عصر روز 12 فروردین ماه را تشریح کرد.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به گزارش‌های واصله از مراکز کنتزل ترافیک پلیس راه در سراسر کشور درباره وضعیت جوی جاده‌ها اظهارکرد:‌ در حال حاضر در محور مریوان در استان کردستان بارش باران گزارش و در محور کرج چالوس محدوده هزارچم نیز مه گرفتگی سبب کاهش دیده شده است.

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت:‌ در حال حاضر ترافیک باند شمال به جنوب محورکرج – چالوس در محدوده‌های مرزن آباد تا دزدبن نیمه سنگین و درطول محور پرحجم و روان است. در باند شمال به جنوب محور هراز محدوده گزنک تا آب اسک نیز وضعیتی مشابه گزارش شده و ترافیک نیمه سنگین است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه در ورودی کلان‌شهرها نیز شاهد ترافیک پرحجم اما روان هستیم، گفت:‌در سایر محورهای مواصلاتی کشور جو آرام و ترافیک روان گزارش شده است.

رحمانی همچنین از یکطرفه شدن دو محور هراز و چالوس خبر داد و گفت: با توجه به حجم ترافیک شمال به جنوب، در این دو محور ، از ساعت 14:15 امروز به سمت جنوب یکطرفه شده است.

نظر بینندگان
!
!
!