چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۵۹ | ۱۳۹۶/۰۱/۱۷
فروش نیسان جوک با تخفیف 4 میلیون تومانی آغاز شد+جدول
۰۹:۵۹ | ۱۳۹۶/۰۱/۱۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/اعلام قیمت نیسان ایکس تریل و جوک در سال 96؛

فروش نیسان جوک با تخفیف 4 میلیون تومانی آغاز شد+جدول

پرشین خودرو: شرکت جهان نوین آریا که نمایندگی رسمی نیسان ژاپن در ایران را به عهده دارد اقدام به فروش نقدی نیسان در ایران کرد.

به گزارش پرشین خودرو، نماینده نیسان در ایران در این طرح فروش 2 محصول نیسان ایکس تریل و جوک را عرضه خواهد کرد.

طرح فروش با تحویل 30 روزه نیسان

در فروش 30 روزه ی نیسان ایکس تریل با حجم موتور 2500 سی.سی 2 روش برای پرداخت در نظر گرفته شده است که در روش اول تخفیف 8 میلیون تومانی به خریداران اختصاص پیدا خواهد کرد.

برای دریافت تخفیف 8 میلیون تومانی باید مبلغ 120 میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت در اختیار شرکت قرار دهید و 30 روز بعد در زمان تحویل مابقی مبلغ را بپردازید.

در روش دوم فروش، نیسان ایکس تریل که به گیربکس اتومات مجهز شده و از وام 100 میلیون تومانی برخوردار است پیش پرداخت 80 میلیون تومانی در نظر گرفته شده و پرداختی دوم به مبلغ 68 میلیون تومان همراه با 10 فقره چک 10 میلیون تومانی خواهد بود.

برای فروش 30 روزه نیسان جوک 3 نسخه اسپرت توربو، پلاتینیوم و اسکای پک عرضه می شود که مبلغ هر سه مدل خودروها در دو قسط دریافت می شود.قسط اول در زمان ثبت نام و بقیه ی مبلغ 30 روز بعد دریافت می شود.

در ادامه می توانید از میزان مبلغ پرداختی برای خرید هر نسخه از نیسان جوک مطلع شوید.

برای نیسان جوک اسپرت توربو که قیمتی بالغ بر 172 میلیون تومان دارد 90 میلیون تومان در زمان ثبت نام و 82 میلیون تومان هم پس از 30 روز پرداخت خواهید کرد.

برای تصاحب یک دستگاه جوک پلاتینیوم 145 میلیون تومانی در زمان ثبت نام 70 میلیون تومان و 30 روز بعد 75 میلیون باید پرداخت کنید.

برای نسخه اسکای پک جوک که به عبارتی نسخه ارزان قیمت و کم آپشن نیسان است دو پرداخت 60 و 67 میلیون تومانی از سوی نماینده رسمی نیسان در نظر گرفته شده است.

طرح فروش با تحویل 60 روزه نیسان

جهان نوین آریا در فروش 60 روزه برای شاسی بلند محبوب نیسان تخفیف 12 و 5 میلیون تومانی اختصاص داده است که با در نظر گرفتن پرداختی های متنوع شرایط مناسبی را برای خریداران مهیا کرده است.

در مدل اول 3 پرداختی در نظر گرفه شده که 88 میلیون در زمان ثبت نام، 80 میلیون 30 روز بعد و 68 میلیون تومان باقیمانده هم 60 روز بعد از ثبت نام دریافت خواهد شد که تخفیف 12 میلیونی به خریداران در این مدل فروش اختصاص می یابد.

در مدل دوم میزان تخفیف وییژه به 5 میلیون تومان کاهش یافته ولی وام 100 میلیون تومانی در 10 فقره چک به خریداران اختصاص می یابد.

در روش فوق 72 میلیون در زمان ثبت نام و 30 روز بعد مبلغ 71 میلیون تومان از خریداران دریافت خواهد شد.
جهان نوین آریا برای نیسان جوک که این روزها به محبوبیت بی نظیری بین خریداران دست یافته سه تخفیف ویژه 3، 3.5 و 4 میلیون تومانی همراه با 3 مدل پرداخت متنوع در نظر گرفته است.

در روش اول برای نیسان جوک اسپورت 172 میلیون تومانی در زمان ثبت نام 72 میلیون تومان، 30 روز بعد 50 میلیون تومان و 60 روز بعد هم 46 میلیون می پردازید که البته بالاترین میزان تخفیف به این نسخه تعلق دارد.

برای نسخه پلاتینیوم جک که قیمت 145 میلیونی را در نمایندگی نیسان به خود اختصاص داده 65 میلیون برای ثبت نام در نظر گرفته شده است، ضمن اینکه 2 پرداختی 30 و 60 روزه 40 و 36 میلیون و 500 هزار تومانی همراه با تخفیف 3 میلیون و 500 هزار تومان به این نسخه تعلق می گیرد.

در آخر نسخه کم آپشن جوک قرار دارد که کمترین میزان تخفیف یعنی مبلغ 3 میلیون را برای خریداران به ارمغان می آورد.جوک اسکای پک با 3 پرداختی 47، 40 و 37 میلیون در دسترس خریداران قرار می گیرد.

 

 در پایان برای کسب اطلاع بیشتر از قیمت، مدل و رنگ بندی خودرو ضمن مراجعه به نمایندگی های رسمی جهان نوین آریا می توانید به سایت نماینده رسمی نیسان در ایران مراجعه کنید.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
صمد سعیدی
vote
۰
vote
۱۳۹۶/۰۳/۰۸
جوک
!
!
!