چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
۰۱:۴۰ | ۱۳۹۶/۰۱/۲۰

مرگ زن جوان در واژگونی پراید+عکس

پرشین خودرو: واژگونی خودروی پراید در خیابان دماوند منجر به مرگ راننده که زن جوانی بود، شد.

به گزارش پرشین خودرو، ساعت 2:49 بامداد دیروز واژگونی خودروی سواری در مسیر شرق به غرب خیابان دماوند به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 92 آتش‌نشانی با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

سید هادی حجازی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پراید در حال حرکت در خیابان به علت نامعلومی از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد شدید با جدول کنار خیابان، واژگون شده بود.

وی با اشاره به محبوس شدن راننده داخل اتاقک خودرو خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی بی‌درنگ پس از قرار دادن علائم هشداردهنده در اطراف محل حادثه، با استفاده از تجهیزات ویژه قسمتی از بدنه خودرو سواری را بریدند و راننده جوان که خانمی حدوداً بیست و یک ساله بود را از اتاقک متلاشی شده وسیله نقلیه خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

حجازی تصریح کرد: متأسفانه پس از معاینات اولیه از سوی امدادگران اورژانس، مشخص شد راننده جوان در همان لحظات اولیه براثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان پس از رفع نشتی بنزین خودرو سواری این وسیله نقلیه را به حالت اولیه بازگرداندند همچنین علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می‌شود.

برچسب ها:
تصادف
نظر بینندگان
!
!
!