شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
۰۱:۴۰ | ۱۳۹۶/۰۱/۲۱

5کشته در سقوط خودرو به دره

پرشین خودرو: مسئول فوریت های پزشکی سردشت گفت: بر اثر سقوط یک دستگاه خودروی شاسی بلند در گردنه 'هومل' شهرستان سردشت به دره 5 نفر کشته و یک نفر دیگر مصدوم شد.

به گزارش پرشینخودرو به نقل از ایرنا، ریبین سوری اظهار کرد: بعداز ظهر امروز در پی تماس تعدادی از شهروندان مبنی بر سقوط یک دستگاه خودروی شاسی بلند از نوع استیشن به داخل دره در گردنه هومل از توابع دهستان 'آلان' سردشت بلافاصله سه دستگاه آمبولانس فوریت های پزشکی 115 شهر 'ربط' و 'نلاس' و همچنین یک تیم هلال احمر به محل حادثه برای امداد رسانی اعزام شدند.

وی افزود: در عملیات امداد رسانی حادثه سقوط خودرو به دره، پنج نفر از شهروندان جان باخته از دره بیرون آورده شد و مصدوم حادثه نیز که بدحال است پس از اقدامات لازم اولیه توسط فوریت های پزشکی برای مداوا به بیمارستان امام خمینی (ره) سردشت منتقل شد.

سوری اظهار کرد: گردنه هومل به علت موقعیت کوهستانی، شرایط نامساعد و همچنین غیر استاندارد بودن جاده ها هر ساله شاهد سقوط خودروها و همینطور سنگ های بزرگ در این مسیر است.

به گفته سرگرد دادخواه رئیس پلیس راه سردشت علت این سانحه در دست بررسی است.

دهستان آلان با جمعیت بیش از پنج هزار نفر و 50 روستا در بخش مرکزی شهرستان سردشت قرار گرفته است و یکی از مناطق محروم شهرستان به شمار می رود.

شهرستان سردشت با جمعیت 120 هزار نفر در جنوب آذربایجان غربی و هم مرز با اقلیم کردستان عراق قرار گرفته است.

نظر بینندگان
!
!
!