دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
محصولات MEC آلمان با آلایندگی صفر در راه ایران
۱۴:۱۴ | ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
/اختصاصی/خودرویی پاک تر از خودروی هیبرید؛

محصولات MEC آلمان با آلایندگی صفر در راه ایران

پرشین خودرو: محصولات برند MEC(تیونر رسمی مرسدس بنز) آلایندگی حدود صفر دارد و از این رو می تواند با خودروهای هیبریدی رقابت تنگاتنگی داشته باشد.

هماپور قائم مقام شرکت امیر تجارت کهن از مجموعه های وارد کننده خودرو در گفت وگو با خبرنگار پرشین خودرو گفت: مجموعه امیر تجارت کهن در حال حاضر چند دستگاه خودروی MEC وارد کشور کرده است که در مجموع 12 اتاق 2 درب و 4 درب است.

وی ادامه داد: در حال حاضر 2 مدل معروف MEC A45 و MEC G45 بوده و در رنگ های متنوع وارد کشور شده است.

هماپور تصریح کرد: خودروهای وارد شده آلمانی است و تحت پوشش شرکت ستاره خاورمیانه ایرانیان وارد کشور شده و کارهای ترخیص خودروها نیز به اتمام رسیده است.

وی در مورد کیفیت خودروهای وارداتی گفت: این خودرو های بسیار با کیفیت و دوستدار محیط زیست هستند از این رو در فکر هماهنگی با شهرداری برای بکارگیری این خودروها در سیستم حمل و نقل شهری هستیم و از استانداری، شهرداری و محیط زیست کمک خواهیم گرفت تا قیمت وارداتی این خودرو ها کاهش یابد.

قائم مقام شرکت امیر تجارت کهن تاکید کرد: مصرف سوخت خودروهای MEC S2 و MEC S4  جزو کم مصرف ترین خودروهای روز جهان هستند و میزان آلایندگی این خودرو ها صفر است و از این رو در تمام جهان محدودیت های ترافیکی بلرای این خودروها وجود نخواهد داشت و ورود این خودروها به طرح ترافیک نیز مجاز است.

وی اظهار داشت: یکی دیگر از مزایای این خودروها توانایی این وسیله در پارک به صورت عمودی است که می تواند فضای کمتری را در خیابان های شلوغ ایران اشغال خواهد کرد.

برچسب ها:
mec
نظر بینندگان
!
!
!