شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۷ | ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
برندگان بودجه انگلیس برای تولید خودروهای پاک مشخص شدند
۱۳:۰۷ | ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
اجاره خودرو

برندگان بودجه انگلیس برای تولید خودروهای پاک مشخص شدند

پرشین خودرو: شرکتهای بی‌ام‌دبلیو، فورد موتور و جگوار لندروور در میان برندگان بودجه ۱۱۰ میلیون پوندی (۱۳۶ میلیون دلاری) انگلیس برای طراحی خودروهای پاک و خودروهای خودران هستند.

به گزارش پرشین خودرو، این بودجه برای ۳۸ پروژه شامل ۶۲ میلیون پوند برای خودروهای پاک و ۳۱ میلیون پوند برای خودروهای اتوماتیک است و از ۲۴۰۰ شغل حمایت می‌کند.

این بودجه بخشی از تلاش برای شناسایی و توسعه صنایع آینده در شرایطی است که انگلیس در آستانه خروج از عضویت اتحادیه اروپا و به خطر انداختن روابط تجاری با همسایگان نزدیک خود است.

گِرگ کلارک، وزیر بازرگانی انگلیس برای متقاعد کردن خودروسازان به ماندن و گسترش فعالیتهای تولید در انگلیس، به شرکتهای خودروسازی از جمله نیسان موتور و پژو سیتروئن نسبت به تعهد این کشور در قبال صنعت خودرو تضمین داده است.

کلارک در ایمیلی به بلومبرگ گفت: خودروهای بدون راننده و خودروهایی که آلایندگی اندکی دارند، آینده صنعت خودرو را تشکیل می‌دهند و از آنجا که دولت انگلیس مصمم است از طریق استراتژی صنعتی، قدرت بگیرد و انگلیس را در پیشاپیش این انقلاب قرار دهد، سرمایه‌گذاری در این فناوری بخش یکپارچه‌ای از تلاش‌های دولت برای تضمین رقابتی ماندن صنعت خودروی انگلیس است.

ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!