شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۹ | ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
میزان مرگ و میر جاده‌ای نگران کننده است
۱۰:۲۹ | ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
اجاره خودرو
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی :

میزان مرگ و میر جاده‌ای نگران کننده است

پرشین خودرو: رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: میزان تصادفات جاده‌ای و مرگ و میر افراد به دلیل غیر استاندارد بودن جاده‌ها رو به افزایش است.

به گزارش پرشین خودرو، سلمان خدادادی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: میزان تصادفات جاده ای و مرگ و میر افراد به دلیل غیر استاندارد بودن جاده ها رو به افزایش است.

وی تصریح کرد: دو عامل مهم جاده و خودرو از علت های تصادفات منجر به فوت و معلولیت هستند که ادامه این روند و عدم رسیدگی به این موضوع، تبعات جبران ناپذیری را در چرخه زندگی افراد رقم زده است.

خدادادی با بیان اینکه با از بین رفتن افراد در سانحه تصادف و یا معلولیتشان، چندین خانواده دچار آسیب می شوند، افزود: بنابراین به دلیل عدم تامین مخارج زندگی و از دست دادن نان آور، اعضای خانواده در معرض خطر ورود به بزهکاری و آسیب های اجتماعی قرار خواهند گرفت.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: بنابراین مادامی که تمامی اتفاقات به طور مستقیم با آسیب های اجتماعی در ارتباط هستند، تمامی مسئولان باید تلاش خود را در راستای بهبود شرایط به کار گیرند.

خدادادی بیان کرد: برای کمک به بهبود شرایط جاده ها و ارتقا کیفیت خودرو در ابتدا باید جاده های کشور با جدیت و کارشناسانه استانداردسازی شوند و نیز قیمت خودروهای داخلی کاهش و کیفیتشان افزایش یابد.

باشگاه خبرنگاران 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!