پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۸ | ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
ارسال مصوبه افزایش بلیت مترو و اتوبوس به هیات حل اختلاف
۱۳:۰۸ | ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
اجاره خودرو

ارسال مصوبه افزایش بلیت مترو و اتوبوس به هیات حل اختلاف

پرشین خودرو: عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: طبق صحبت‌های فرمانداری تهران، مصوبه افزایش ۱۵ درصدی بلیت مترو و اتوبوس به هیات حل اختلاف ارسال شده است.

به گزارش پرشین خودرو، ابوالفضل قناعتی ، با اشاره به تاکید اعضای شورای شهر تهران مبنی بر افزایش حمل و نقل عمومی بر اساس نرخ تورم در سال جاری اظهار کرد: در این زمینه اعضای شورای شهر تهران به جمع بندی رسیده اند و بر مصوبه خود تاکید دارند.

وی تاکید کرد: مصوبه افزایش بلیت مترو و اتوبوس طبق قانون و در زمان مقرر به فرمانداری ارسال شد و با توجه به اینکه شورای شهر تهران تاکید بر اجرای افزایش کرایه ها دارد این مصوبه به شورای حل اختلاف ارسال شده است.

قناعتی گفت: شورای حل اختلاف نیز ۲۰ روز فرصت دارد تا به این موضوع رسیدگی کند اما با توجه به زمان برگزاری انتخابات و درگیری وزارت کشور و فرمانداری پیش بینی می شود این مصوبه در زمان دیگری مورد بررسی قرار بگیرد.

وی همچنین به مصوبه افزایش کرایه های تاکسی در سال ۹۶ اشاره کرد و گفت: در این زمینه نیز اعضای شورای شهر تهران افزایش ۱۰ درصدی را به تصویب رساندند و این موضوع مورد اعتراض فرمانداری قرار گرفته است و پیش بینی می شود تا هفته آینده پاسخ فرمانداری تهران تهیه و ارسال شود.

مهر

نظر بینندگان
!
!
!