دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۳۹ | ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
همکاری كره ای ها در زمینه تست، بازرسی و كالیبراسیون
۱۳:۳۹ | ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
اجاره خودرو
مدیرعامل شرکت ISQI خبر داد:

همکاری كره ای ها در زمینه تست، بازرسی و كالیبراسیون

پرشین خودرو: شركت های ISQI و HCT در زمینه های مختلف فنی با هم همكاری خواهند كرد.

به گزارش پرشین خودرو، شركت HCT ‏بزرگترین مركز تست تجهیزات IT و ICT و كالیبراسیون تجهیزات اندازه گیری دقیق در كره جنوبی است كه توسط اغلب مراكز مهم اعتباردهی جهان مورد تایید قرار گرفته و اخیرا توسط سازمان تنظیم مقررات رادیویی ایران نیز به عنوان نهاد معتبر تست تجهیزات رادیویی پذیرفته شده است.
مشاركت نامه همكاری ISQI و HCT (Hyundai Calibration & Certification Technologies Co.)روز پنجشنبه با حضور مدیران عامل دو شركت در شهر ایچئون كره جنوبی به امضا رسید.
اشكان گلپایگانی مدیرعامل شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران در باره هدف از این مشاركت گفت: با توجه به توفقاتی كه سال گذشته بین دولتهای ایران و كره جنوبی صورت گرفت توسعه سطح همكاری های تجاری و صنعتی در دستور كار طرفین قرار دارد، بر اساس این توافق در فاز اول ضمن تبادل دانش فنی امكان اجرای دقیق بازرسی كالاهای صادراتی و وارداتی در مبدا ایران و كره جنوبی فراهم شده و همچنین امكان تست و بازرسی تجهیزات و كالاها به ویژه در حوزه ICT و همچنین كالیبراسیون تجهیزات اندازه گیری دقیق بوجود امده است.
گلپایگانی اشاره كرد با این توافق در فاز بعدی سرمایه گذاری مشترك جهت ایجاد ازمایشگاه های تست و كالیبراسیون تجهیزات اندازه گیری در كشور انجام خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!