یكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۳ | ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
کیاسراتو 4 ستاره شد+جدول
۱۴:۵۳ | ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
اجاره خودرو
افزایش تعداد 4 ستاره ها در آخرین ماه سال95؛

کیاسراتو 4 ستاره شد+جدول

پرشین خودرو: تغییر رتبه و رده کیفی خودروهای ساخت داخل یکی از اهداف وزارت صنعت است زیرا این تغییر نشان دهنده افزایش سطح کیفی این تولیدات است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در آخرین گزارش ارزشیابی ملی خودروهای ساخت داخل مربوط به اسفند ماه 95 که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران تهیه و منتشر شده است تعداد خودروهای تولیدی این ماه 72 هزار و 666 دستگاه اعلام شده که 99 درصد حجم تولیدات را خودروهای سبک تشکیل می دهند.

بر اساس این گزارش 41 مدل خودروی سبک در اسفند ماه سال گذشته تولید شده که در بخش سواری ها خودروهای نیومزدا 3، گرند ویتارا، كیا سراتو و ساندرو با اخذ 4 ستاره كیفی بالاترین كیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص داده اند.

در جدول اعلامی از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در گروه خودروهای گرانقیمت با ارزش تومانی بالاتر از 100 میلیون نیومزدا 3 از شرکت بهمن و گراند ویتارا از ایران خودرو خراسان حضور دارند که در رتبه بندی جدید رده کیفی 4 ستاره را به خود اختصاص داده اند.

در میان خودروهای گروه بعدی که ارزش آنها کمتر از 100 میلیون و بیشتر از 75 میلیون تومان است 3 مدل خودرو از سایپا، مدیران خودرو و کرمان خودرو حضور دارند. کیا سراتو از سایپا 4ستاره کیفی، تیگو 5 مدیران با 3 ستاره و جک S5  کرمان موتور نیز 2 ستاره کیفی دریافت کرده است.

در بین خودروهای گروه قیمتی 50 تا 75 میلیون تومان 7 خودرو از شرکت های مدیران خودرو، سایپا، پارس خودرو، کرمان خودرو حضور دارند که به ترتیب رتبه های کیفی اول تا 7 را به خود اختصاص داده اند.

آریزو 5 مدیران خودرو، چانگان CS35 و برلیانس H330 با دریافت 3 ستاره، جک J5  و آریو با 2 ستاره ، MVM550 و لیفان  X60 نیز با یک ستاره در این رده بندی حضور دارند.

 در گروه خودروهای اقتصادی نیز نام 16 خودرو از 4 شرکت خودروسازی به چشم می خورد که در میان آنها رنو ساندرو تنها 4 ستاره گروه بوده و بعد از آن پارس تندر، تندر 90 پارس خودرو، تندر 90 اتوماتیک،تندر 90 معمولی ایران خودرو پژو 206 معمولی و صندوقدار با  3 ستاره قرار دارند.

2 ستاره های خودروهای اقتصادی به ترتیب NEW MVM 315 و دنا هستند که در رتبه های 8 و 9 جدول جا خوش کرده اند. خانواده پژو پارس و 405 ، سمند، MVM 110S و تیبا2 جزو تک ستاره های گروه خودروهای اقتصادی هستند.

آخرین گروه خودرویی این جدول مربوط به تولیدات زیر 25 میلیون تومان است که در بست در اختیار گروه خودروسازی سایپا و دو خودروی پراید و تیبا است. در رتبه بندی این گروه تیبا با یک ستاره اول و سایپا 131، 132، 111 و 131 پارس خودرو با همان تک ستاره در رتبه های بعدی قرار دارند.

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!