جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
سقوط خودرو به داخل رودخانه
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۶/۰۱/۲۹

سقوط خودرو به داخل رودخانه

پرشین خودرو: معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: سقوط یک دستگاه خودروی پاترول سبب شد تا یک تیم امداد هوایی به محل حادثه اعزام شود.

به گزارش پرشین خودرو، حکمت هاشمی ‌ اظهار کرد: روز گذشته گزارش مردمی مبنی بر سقوط یک دستگاه خودروی پاترول در اتوبان قزوین_رشت اعلام شد.

وی افزود: پس از اعلام با توجه به ماهیت حادثه یک تیم ارزیاب، یک تیم سیلاب، یک تیم امدادسریع و یک تیم واکنش سریع از مرکز استان به محل حادثه اعزام شدند.

هاشمی خاطرنشان کرد: باتوجه به محل و نوع حادثه عوامل امدادی با کمک نیروهای محلی نسبت به رهاسازی خودرو از داخل رودخانه اقدام کردند که البته راننده این خودرو فوت شده بود.

معاون امداد و نجات با اشاره به اینکه عملیات طاقت فرسایی را عوامل امداد و نجات پشت سر گذاشتند، گفت: این عملیات بیش از ۶ ساعت طول کشید.

‌ریزش آوار دیوار ساختمان مسکونی یک کشته برجای گذاشت

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر هم‌چنین گفت: ریزش آوار دیوار ساختمان مسکونی سبب کشته شدن یک فرد و زخمی شدن دو نفر شد.

‌هاشمی ‌اظهار کرد: عصر دیروز(دوشنبه) گزارشی مبنی بر ریزش دیوار ساختمانی در کیلومتر ۴۵ محور قزوین_کرج شرکت ماسه شویی قسم توسط آتش نشانی آبیک اعلام شد.

وی افزود: این حادثه بر اثر گودبرداری رخ داد که بلافاصله پس از اعلام دو تیم امداد و نجات شامل یک تیم آمبولانس و یک تیم سِت نجات به محل حادثه اعزام شدند.

هاشمی خاطر نشان کرد: دو تیم واکنش سریع و آنسِت نیز در حالت آماده باش در مرکز استان قرار گرفتند تا در صورت نیاز به محل حادثه اعزام شوند.

معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر یاد آور شد: عوامل امدادی پایگاه میرپنجی بعد از رسیدن به محل حادثه به رهاسازی سه تن از افراد محبوس در زیر آوار پرداختند.

هاشمی ادامه داد: در این حادثه یک نفر فوت و دونفر مصدوم شدند که یکی از مصدومان به جهت شدت جراحات جهت انتقال به بیمارستان تحویل اورژانس شد.

معاون امدادو نجات جمعیت هلال احمر در پایان گفت: باید دقت لازم در زمان کار صورت گیرد تا شاهد اینگونه حوادث ناگواری نباشیم.

ایسنا

برچسب ها:
سقوط خودرو
نظر بینندگان
!
!
!