جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
پرشین خودرو
برترین‌ خودروهای 2017 را بشناسید+تصاویر
۱۱:۵۱ | ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
/اختصاصی/

برترین‌ خودروهای 2017 را بشناسید+تصاویر

پرشین خودرو: گروه جهان

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، برای ایجاد یک رقابت میان شرکت‌های بزرگ خودروسازی، هرساله هیئت داورانی متشکل از 75 روزنامه نگار و خبرنگار بین المللی گرد هم جمع می‌آیند و با در نظر گرفتن فاکتورهای مهمی نظیر عملکرد، طراحی، مشخصات فنی، امکانات و قیمت تمام شده، اقدام به معرفی برترین خودروهای سال می‌کنند.
حال چند ماه گذشته هم این 75 روزنامه نگار بین المللی لیستی از فینایست‌های برترین خودروی سال 2017 منتشر کرده بودند، تا اینکه بلاخره بهترین خودروهای سال 2017 مشخص شدند.

 

- بهترین خودروی سال با عملکرد بالا نسبت به مشخصات فنی: پورشه 718 باکستر/ کیمن

 

- بهترین خودروی لوکس و نیمه لوکس 2017: مرسدس بنز E کلاس
 

- بهترین خودروی شهری مجهز به تجهیزات Urban: بی ام و i3
 

- بهترین طراحی: جگوار F-Pace

 


- بهترین خودروی سبز سال: تویوتا پریوس پرایم


و اما در آخر می‌رسیم به بهترین خودروی سال که باتوجه به فاکتورهای ذکر شده، یعنی عملکرد، طراحی، مشخصات فنی، امکانات و قیمت تمام شده که با اتفاق نظر این 75 روزنامه نگار و خبرنگار بین المللی انتخاب شده است.
پیش از معرفی برترین خودروی سال، باید گفت که از میان خیل عظیم خودروهای معرفی شده برای سال 2017 میلادی، تنها محصولاتی همچون آئودی A5/S5 کوپه، آئودی Q2، آئودی Q5، فیات/ آبارث 124 اسپایدر، هوندا سیویک، جگوار F-Pace، مزدا CX-9، اشکودا کودیاک، تویوتا C-HR و در نهایت خودروی فولکس واگن تیگوان به عنوان فینالیست‌های برترین خودروی سال 2017 معرفی شده بودند.
حال از میان خودروهای ذکر شده، کارشناسان مربوطه اولین خودروی تولید شده به دستان کمپانی خودروسازی جگوار، یعنی خودروی شاسی بلند جگوار F-Pace را به عنوان برترین خودروی سال 2017 معرفی کرده‌اند که این می‌تواند یک موفقیت بزرگ برای کمپانی خودروسازی جگوار در اولین تلاش‌های خود برای پیوستن به جرگه شاسی بلندها تلقی شود.

نظر بینندگان
!
!
!