دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
 این خودرو مخصوص مسافرت است
۱۸:۳۰ | ۱۳۹۶/۰۱/۳۰

این خودرو مخصوص مسافرت است

پرشین خودرو: یک خودروساز قدیمی با خودرویی جدید در نمایشگاه بین المللی اتومبیل شانگهای شرکت کرده که در آن بیش از هر چیز بر راحتی مسافر تاکید شده است.

به گزارش  پرشین خودرو،  به نقل از نیواطلس، شرکت سیتروئن روزهای سختی را پشت سر گذاشته اما همیشه دوباره قدرتمند به بازار بازگشته است. درهمین راستا این خودروساز با اتومبیل جدید در نمایشگاه اتومبیل شانگهای شرکت کرده که  C۵ Aircross نام دارد و ظاهر آن مشابه خودروی C۳ است.

این خودرو شکلی مکعب مانند دارد که پیش از این نیز در خودروهای C۳ و C۴ کاکتوس نیز دیده شده است. اما ابعاد مدل جدید کمی بزرگتراست. علاوه برظاهر عجیب و جالب خودرو، داخل آن نیز جالب است. در مدل جدید سیتروئن فناوری های متعددی وجود دارد.  یک پانل ۱۲.۳ اینچی مربوط به ابزارهای دیجیتال خودرو است و در کنسول مرکزی نیز یک صفحه نمایش لمسی ۸ اینچ نصب شده است. این شرکت همچنین از سیستم تعلیق جدید به نام  Progressive Hydraulic Cushion  در این خودرو استفاده کرده است.

ایده این فناوری جدید سال گذشته رونمایی شده بود. این سیستم در حقیقت شیوه ای هوشمندانه است که سفری راحت را برای مسافران فراهم می کند. در سیستم  گفته شده نوعی کوسن شوک تکانه های جاده را جذب می کند به این ترتیب سفری راحت در جاده های پر دست انداز را برای مسافران فراهم می کند.

راحتی صندلی های خودرو یکی دیگر از نکاتی است که مهندسان سیتروئن روی آن تمرکز کرده اند. صندلی های خودرو شبیه مبل های راحتی هستند و ارتفاع بیشتری با سطح جاده دارند.   همچنین برای صندلی ها ۵ برنامه دیجیتالی در نظرگرفته شده است.

 علاوه برآن C۵ Aircross  خودرویی ایده آل برای خانواده است زیرا طیف وسیعی از فناوری های امنیتی در آن وجود دارد.   علاوه بر قابلیت کنترل کروز، سیستم ترنقاط کور است.  

مهر

نظر بینندگان
!
!
!