یكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
«چری» صاحب امضای اختصاصی می شود
۱۹:۰۲ | ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
/گزارش خبری/استارت واحد طراحی چری برای پوست اندازی در طراحی خودرو؛

«چری» صاحب امضای اختصاصی می شود

پرشین خودرو: در حاشیه رونمایی از جدیدترین خودروی چری در نمایشگاه شانگهای، مدیر بخش طراحی چری از آینده طراحی در این شرکت چینی پرده برداشت و گفت: در تلاش برای خلق دی.ان.ای خاص چری در بخش طراحی برای دمیدن روحی تازه در کالبد محصولات این شرکت هستیم.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو از پکن، جیمز هوپ با اشاره به خلق امضای خاص چری در طراحی خودروهای این شرکت افزود: آغاز انقلاب در طراحی محصولات این برند چند وقتی است که آغاز شده است.

مدیر اجرایی بخش طراحی چری ادامه داد: با توجه به اینکه بازار هدف محصولات چری نسل جوان است شاهد اجرای المان هایی از کانسپت اف.وی 2030 در دو خودروی جدید چری هستیم.


هوپ افزود: با توجه به جوان بودن چری طراحی پلت فرم سوم این برند به طور کلی دگرگون خواهد شد و تلاش شده است تا با استفاده از متریال مرغوب در ساخت خودرو این دگرگونی برای خریداران قابل لمس شود.


هوپ در ادامه با بیان این که به دنبال ایجاد خانواده ای متفاوت از خودرو هستیم افزود:این خودروها در برخی از المان ها اشتراکاتی دارند ولی به هیچ وجه مشابه هم نخواهد بود.


هوپ اضافه کرد به دنبال ایجاد برند جدیدی در طراحی خودروهای چری خواهیم بود.
 

مدیر طراحی چری در پایان شباهت اندک خودروهای چری با برخی محصولات کره ای را ناخواسته دانست و گفت: شباهت در طراحی خودروها در دنیا امری رایج است ولی در تلاش هستیم با کمک شبکه طراحی چری برندی خاص با امضای اختصاصی چری ایجاد کرده و تبدیل به شرکتی صاحب سبک در طراحی خودرو شویم.

 

محصولات چری در ایران با برند ام.وی.ام و تیگو با نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش مدیران خودرو ارائه می شود

نظر بینندگان
!
!
!