یكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
انتشار تصاویر جاسوسی از سانتافه جدید+عکس
۱۰:۱۱ | ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
/اختصاصی/

انتشار تصاویر جاسوسی از سانتافه جدید+عکس

پرشین خودرو: شرکت هیوندای اگرچه در حال حاضر روی نسخه جدید از مدل های مختلف خود مشغول کار است اما به تازگی مدل بعدی سانتافه در خیابان های آلمان با ظاهری استتار شده تحت تست مشاهده شد.

به گزارش پرشین خودرو، با توجه به تصاویر جاسوسی منتشر شده، هیوندا سانتافه جدید در بیشتر بخش ها ممکن است با تغییراتی مواجه شود زیرا شرکت کره ای اکثر بخش های بدنه این شاسی بلند را پوشش داده تا طراحی نهایی آن آشکار نشود.
از تغییراتی که می توان پیش بینی کرد باید به آینه بغل های جدید، جلو پنجره بازطراحی شده، چراغ های LED نسبتا جدید، چراغ های مه شکن بازطراحی شده، سپر عقب تغییریافته و چراغ های LED عقب نسبتا تغییریافته را اشاره داشت.
البته طراحی آن شباهتی نیز به کراس اوور کامپکت Kona دارد و بسیار دور نیست. اطلاعات بسیاری نمی توان از تصاویر کسب کرد زیرا شرکت هیوندای با پوشش نسبتا کامل بدنه مانع از مشاهده دقیق جزئیات طراحی شده و باید برای نگاه دقیق تا یکی از نمایشگاه های مورد نظر برای رونمایی منتظر ماند.


سیستم انتقال قدرت هیوندا سانتافه جدید نامشخص باقی مانده و تاکنون شاهد انتشار گزارشی درباره آن نبودیم. اما انتظار می رود شرکت هیوندای یک مدل چهارچرخ محرک و یک مدل دو چرخ عقب محرکی برای سانتافه جدید در نظر گیرد.
Dave Zuchowksi مدیر شعبه آمریکا هیوندا بیان داشت که کمپانی کره ای برای دوستداران شاسی بلند اسپرت سانتافه اسپرت را برگزید و برای خانواده ها نیز مدل هفت نفره ای تدارک دیده است تا نیاز مخاطبان به خرید یک مدل کامل برطرف شود.
انتظار می رود جدیدترین مدل سانتافه در نیمه دوم سال 2018 از راه برسد. برای مدل سال 2017 نیز هیوندای یک نسخه نسبتا فیس لیفت را در نظر گرفته که شامل تغییرات اندکی در مقایسه با مدل پیشین می شود.

برچسب ها:
سانتافه
نظر بینندگان
!
!
!