یكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
فیس لیفت S کلاس در شانگهای چین معرفی شد+تصاویر
۱۱:۱۱ | ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
/اختصاصی/

فیس لیفت S کلاس در شانگهای چین معرفی شد+تصاویر

پرشین خودرو: هرساله نمایشگاه بین المللی شانگهای چین با انبوهی از خودروسازان چینی کار خود را آغاز می‌کند و در کنار آنان، شرکت‌های بزرگ خودروسازی هم محصولات ویژه و انحصاری خود برای بازار چین معرفی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، امسال کمپانی خودروسازی مرسدس بنز با وجود نمایشگاه بین المللی نیویورک که در هفته‌های گذشته برگزار شد، برخی از محصولات جدید و مهم خود از جمله فیس لیفت مرسدس بنز S کلاس را به کشور چین آورده است تا در نمایشگاه بین المللی شانگهای چین از آنان رونمایی کند.
مهم‌ترین تغییرات این خودرو در قدم اول، کدهایی است که بر روی درب صندوق عقب مرسدس بنز S کلاس نصب شده و نشان از یک بروزرسانی خوب برای بخش مولد قدرتی مرسدس بنز S کلاس دارد.
در این میان، قوی‌ترین عضو مجموعه با کد S 560 4MATIC معرفی شده است که در زیر کاپوت آن از یک پیشرانه هشت سیلندر BiTurbo استفاده شده و باتوجه به 10 درصد بهینه سازی در مصرف سوخت اتومبیل، در مقابل می‌تواند حداکثر قدرتی 469 اسب بخاری و گشتاوری 700 نیوتن متری تولید کند.
در کنار این پیشرانه بنزینی، نسخه‌های دیزلی فیس لیفت مرسدس بنز S کلاس هم با کد‌های S 350d 4MATIC و همچنین کد S 400d 4MATIC معرفی شده‌اند که مدل اول با مصرف سوخت 5.5 لیتری، می‌تواند حداکثر نیرویی 286 اسب بخاری و گشتاوری 600 نیوتن متری و همچنین مدل دوم نیز می‌تواند حداکثر قدرتی 340 اسب بخاری در کنار گشتاور 700 نیوتن متری داشته باشد که تنها با پمپاژ 5.6 لیتر سوخت به ازای هر صد کیلومتر تولید می‌شوند.
علاوه بر بروزرسانی بخش مولد قدرتی، تغییرات اندکی هم بر روی طراحی ظاهری این ماشین صورت گرفته است، اما هدف مهم‌تر برای شرکت خودروسازی مرسدس بنز، ارتقا تجهیزات و اضافه کردن سیستم‌های جدید به لوکس‌ترین برند خود بوده است که مهم‌ترین آنان می‌تواند ارتقا سیستم رانندگی خودکار و همچنین استفاده از یک سیستم رفاهی جدید باشد که از سیستم صوتی، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی صندلی‌ها، سیستم روشنایی داخل کابین، سیستم تهویه مطبوع اتاق و ... کمک می‌گیرد تا برای مدت زمان 10 دقیقه‌ای یک فضای آرامش بخش برای سرنشینان فراهم کند.

برچسب ها:
مرسدس بنز
عکس های مرتبط
فیس لیفت S کلاس
فیس لیفت S کلاس
فیس لیفت S کلاس
فیس لیفت S کلاس
فیس لیفت S کلاس
فیس لیفت S کلاس
فیس لیفت S کلاس
فیس لیفت S کلاس
فیس لیفت S کلاس
فیس لیفت S کلاس
فیس لیفت S کلاس
فیس لیفت S کلاس
نظر بینندگان
!
!
!