دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
۱۱:۴۶ | ۱۳۹۶/۰۱/۳۱

واکنش ها نسبت به اشکهای هانی نوروزی

پرشین خودرو: جشن قهرمانی پرسپولیس بدون هانی نوروزی باعث شد تا اشک هایش واکنش های بسیاری را به دنبال داشته باشد.

 

واکنش چهره ها به اشک های هانی نوروزیبه گزارش«پرشین خودرو»، تیم فوتبال پرسپولیس قرار بود پس از بازی با تیم پدیده مشهد، جام قهرمانی را بالای سر برد. طبق قولی که بازیکنان این تیم به هانی نوروزی داده بودند، قرار بود تا پسر کاپیتان فقید پرسپولیس این کار را انجام دهد اما به دلیل برخی مسائل و مشکلات پیش آمده، مسئولان ورزشگاه آزادی، مانع ورود هانی به داخل زمین شدند.

هانی پس از این اتقاق پستی در صفحه خود منتشر کرد و نوشت: "بابایی امشب هر که بابا داشت اونجا بود، مبارکتون باشه این جام قهرمانی. در ضمن به مردم دروغ نگید". ناراحتی هانی نوروزی از اتفاقات پیش آمده باعث شد تا چهره ها در شبکه های اجتماعی از خود واکنش هایی نشان دهند. در زیر می توانید این واکنش ها را مشاهده کنید.

 

 

 حنیف عمران زاده نوشت:

 

"هانی عزیزم، میدانم امروز بیشتر از هر زمانی جای خالی پدرت را حس كردی چشمان من و تمام هواداران قرمز و آبی منتظربود تا جام را بالای سر بگیری ، غمت نباشه كسانی هستند كه بی ادعا به یاد پدرت هستند ، قهرمانی پدرت مبارك. زیبا حرف زدن آسانترین كار ممكن است و سخت آن است كه به حرفهای زیبا عمل كنی حكایت امروز عده ای كه خودشان را رفیق و یار همیشگی خانواده هادی نوروزی میدانستن و حتی حاضر نشدن برای شاد كردن فرزند هادی نوروزی چند ثانیه ای او را در شادیشان شریك كنند".

واکنش چهره ها به اشک های هانی نوروزی

 


مهرداد میناوند نوشت:

 

"افسوس و صد افسوس به حال این فوتبال. شیرینى جشن امشب با اشكهاى یادگار هادى به كاممان تلخ شد.
متاسفم براى آقایانى كه برنامه ریزى چنین مراسم بزرگى را میكنند بدون اینكه نظر تیم قهرمان را در اجراى این مراسم مد نظر قرار دهند .
من در پست قبلى فقط و فقط با اندوهى كه در دل داشتم خواستم قهرمانى رو به هواداران و كادر مدیریت و كادر فنى و تمام بازیكنان كه واقعا همه از جون و دل مایه گذاشتن تبریك بگم كه واقعا كارى سخت و دشوار را به سر انجام رساندم ، ولى نمیتوانم حرف دلم رو نزنم ...
این آقایون اسپانسر آنقدر كه به فكر مهمانان ویژه خود بودند ، به فكر هانى عزیز و اشكهاى این طفل معصوم و پیشكسوتان محترم باشگاه پرسپولیس نبودند.

این فوتبال واقعا چه ارزشى دارد ، آقایانى كه حتى در حد نام پرسپولیس هم نیستند به جایگاه ویژه دعوت شوند و بزرگانى چون مجتبى محرمى ، على كریمى ، ادموند بزیك و خیلیهاى دیگر از پیشكسوتان به جایگاههاى معمولى دعوت شوند . به نظر شما به كجا میرویم ...
من به نوبه خودم بابت این كار ناپسند از سوى اسپانسر برگزارى مراسم از پیشكسوتان عزیز تیم بزرگ پرسپولیس عذرخواهى میكنم و وفا نكردن به وعده اى كه بر سر مزار هادى عزیز به او دادیم فقط میگویم ... هوادار شرمنده ایم .این یك بحث خانوادگیست از طرفداران محترم تیم دوم پایتخت تقاضا میكنم دخالت نكنند. یا على".

واکنش چهره ها به اشک های هانی نوروزی

 


احسان علیخانی نوشت :

 

"سلام به همه رفقا ،،، قهرمانی پرسپولیس مبارك ...عالی بود همه چی ، جز جای خالی هانی نوروزی ، خیلی جایِ هانی نوروزی خالی بود خیلی ،،،٢ سالِ تمامِ پرسپولیسیها گفتن : انشالله جام بگیریم هانی ببره بالا !!!؟ چی شد پس!! من مطمئنم بازیكنان پرسپولیس همه دوست داشتن هانی جامُ ببره بالای سرش ، اما چرا این اتفاق رخ نداده ، خدا میدونه !! هادی جان ، مباركت باشه ، كاپیتان ...
خسته نباشید و دمِ بازیكنان ، كادر فنی ، باشگاه ، پیشكسوتان و همه طرفدارانِ پرسپولیس گرم ، كه دلِ كلی هموطنُ شاد كردند. من رفیقِ استقلالی زیاد دارم ، و انصافا باید به استقلالیها برای نتایج خوب و موفق در نیم فصل دوم و باشگاهای آسیا تبریك گفت".

واکنش چهره ها به اشک های هانی نوروزی

 


حسین مهری نوشت:

 

"سلام هانى عزیز براى من جام قهرمانى در دستان تو بسیار زیباتر بود و اى كاش این جام در دستان تو بود تا لذت و كیف بیشترى از این قهرمانى میبردم تو پرسپولیسى ترین پسر ایرانى قهرمان".

واکنش چهره ها به اشک های هانی نوروزی

 


آرش ظلی پور :

 

"قهرمانىِ پرسپولیس مبارك همه بازیكنان و كادر فنى و طرفداراى بى نظیر قرمزِ پایتخت كه انگیزه ٩ ساله و شخصیت ٢ ساله پشت این جام بود... از بازیكنان پرسپولیس یه سوال دارم مخصوصا اون چندتایى كه با بچه هاشون تو جشن قهرمانى حاضر شدن : از لحظه اى كه داور سوت پایان بازى رو زد تا لحظه اى كه جام رو بالاى سرتون بردین " هانى نوروزى " یادتون بود؟
همون پسر بچه اى كه تو این دو سال هركدومتون با فیگورِ یه پدر دلسوز كنارش صدتا عكس انداختین و تو صفحات مجازیتون منتشر كردین ....
بیشتر از ٥٠ تا بازى اخیر پرسپولیس تو دو سال اخیر درست وقتى به دقیقه ٢٤ بازى رسید با فریاد : " نوروزى.. روحت شاد " مزین شد.... همه به عشق و انگیزه این جام قهرمانى ....اما امروز موقع اهداى جام ،یادگار كاپیتانِ فقید جایى بهتر از اتاق گزارشگران پیدا نكرد ...
سازمان لیگ... فدراسیون... نیروى انتظامى... حراست ورزشگاه...؟
اجازه ندادن؟ ... تو همه سالهایى كه من یكى تو این فوتبال بودم به لطف همین پیراهن پرطرفدار و جادویى، قوانین نوشته و نانوشته قضایى و شرعى و عرفى براى خیلى از شما و هم صنف هاى شما شكسته شده ،حالا شما نفرات تیم قهرمان واقعا نمى توانستید " هانى " را از میان این قوانین نه چندان قرص و محكم وارد حلقه شادیتون كنین؟ شاید امشب این جام را به خانه هادى ببرین و شب هانى را كنار این جام به رختخواب بفرستید... شاید همگى اصلا همین امشب با پاى پیاده تا كپورچال بروید و با جام بالاى سر مزار هادى حاضر شوید... شاید- كه احتمال صد در صد حتما- با مصاحبه هاى ریز و درشت این نبودن هانى وا گردن این و آن بیندازید و خودتان را توجیه كنید....اما هیچ كدام تلخى امشب را از یاد این بچه نخواهد برد...
جاى " هانى " خیلى خالى بود مثل هادى... خاطره اى كه بعد از مرگ پدرش تلخ ترین خاطره سالهاى كودكى اش خواهد شد...
جلى هانى خالى بود... درست مثل رامین رضاییان كه یكى از اركان قهرمانى این تیم بود و افسوس كه نبود... حتى به عنوان یكى از طرفداراى نشسته روى سكوها.... افسوس كه برانكو ، رامین را حتى براى جشن قهرمانى هم نخواست تا ثابت كند حالا دیگر بازیكن این تیم قهرمان نیست..... هانى جاى هادى.... رامین هم به جاى خودش.... دو نفرى كه با نبودنشان شیرینى این قهرمانى دراماتیك كامل نشد...
ما پرسپولیسیها " نمك نشناس " نیستیم.... بازیكنان ما را ببخشید... كمى سرشان گرم قهرمانى شده بود... قهرمانى مبارك همه پرسپولیسى ها".

واکنش چهره ها به اشک های هانی نوروزی

 فرشاد احمدزاده نوشت :

 
"هانی خدا بزرگه".

 

واکنش چهره ها به اشک های هانی نوروزی


رضا نوروزی نوشت :
 
"قهرمانى رو به هواداراى پرسپولیس تبریك میگم اما هانى عزیزم امروز جاى بابایى خیلى خالى بود عیبى نداره بالاخره كسایى هستند كه بابا رو بدون ریا دوست دارن".
 
واکنش هنرمندان و ورزشکاران به اشک های هانی نوروزی + تصاویر
 

 

 

 

 

منبع: باشگاه

نظر بینندگان
!
!
!