پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۱۶ | ۱۳۹۶/۰۲/۰۶
تسهیل مسافر گیری و تردد تاکسی‌های میدان انقلاب
۱۴:۱۶ | ۱۳۹۶/۰۲/۰۶
اجاره خودرو
با تعریض ورودی خیابان کارگرجنوبی انجام شد:

تسهیل مسافر گیری و تردد تاکسی‌های میدان انقلاب

پرشین خودرو: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 تهران ازتعریض ورودی خیابان کارگرجنوبی از سمت میدان انقلاب اسلامی با هدف تسهیل مسافر گیری و تردد تاکسی‌ها در این میدان خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سجاد زارع صفت در این باره گفت: با توجه به این که همیشه در ورودی خیابان کارگر جنوبی ؛ شاهد تردد و توقف فراوان وسایل نقلیه و به ویژه مسافرکش های شخصی هستیم و این مشکل باعث ایجاد ترافیک در میدان انقلاب اسلامی شده بود؛ طرح تعریض این معبر انجام شد.
وی افزود: در طرحی که اجرا شد؛ حدود 2 متر از عرض پیاده روی کارگر جنوبی کاسته و به خیابان افزوده شد و همچنین آیلند میانی ورودی این معبر نیز حدود یک متر کوچک شد تا مجموعا به عرض این خیابان 3 متر اضافه شود.
وی در پاسخ به این ابهام که شهرداری با این اقدام؛ راه را برای توقف، مسافرگیری و تخلف خودروهای شخصی باز کرده است؛ تصریح کرد: شهرداری در این بخش از خیابان کارگرجنوبی اقدام به تعبیه چند خط تاکسی کرده تا شهروندان از آن ها استفاده کنند؛ این که مسافرکش های شخصی در این نقطه فعالیت می کنند و نیز عدم جریمه آن ها توسط پلیس راهنمایی و رانندگی موضوعی است که در حوزه اختیارات مدیریت شهری نیست.
بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 تهران تاکید کرد: ما معتقدیم که بهتر است مسافران از تاکسی های موجود در این ایستگاه ها استفاده کنند؛ اما نمی توانستیم نسبت به جولان مسافرکش های شخصی و بی نظمی عبور و مرور در این بخش از میدان انقلاب اسلامی بی تفاوت باشیم و به همین دلیل؛ این تعریض انجام شد.

ایسنا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
شهرداري تهران
نظر بینندگان
!
!
!