جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۵ | ۱۳۹۶/۰۲/۱۲
استارت تولید انبوه دناپِلاس و پژو2008 با حضور رئیس جمهوری+جزئیات
۱۰:۰۵ | ۱۳۹۶/۰۲/۱۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

استارت تولید انبوه دناپِلاس و پژو2008 با حضور رئیس جمهوری+جزئیات

پرشین خودرو: تولید انبوه دو خودرو دناپِلاس ایران خودرو و پژو2008 شركت ایكاپ با حضور رئیس جمهوری در سایت مركزی گروه صنعتی ایران خودرو آغاز شد.

به گزارش پرشین خودرو، محصول دناپِلاس مدل جدیدی از خودروی ملی دنا است كه در مركز تحقیقات ایران خودرو از جنبه های كیفی و تجهیزات و ظاهری ارتقا یافته است. دناپِلاس نخستین خودروی داخلی است که با چهار ایربگ ساخته شده و از این جهت در سطح مطلوبی از استانداردهای ایمنی قرار دارد.

طراحی خودروی دنا پلاس صرفا توسط كارشناسان ایران خودرو انجام شده و در ساخت ماشین آلات مورد نیاز خط جدید تولید، همکاری هایی با شرکت های بین المللی صورت گرفته است.

دناپِلاس دارای امكانات و تجهیزاتی است که برای نخستین بار در یک خودروی ساخت داخل با برند ملی وجود دارد. این خودرو نخستین محصول ملی است که با سان‌روف ،دوربین دید عقب و جایگزینی سیستم چندرسانه ای جدید با مالتی مدیای فعلی به بازار عرضه می شود. تحول گرافیک داخلی چراغ ها، باعث جذابیت بیش‌تر خودرو شده البته شکل کلی چراغ و ابعاد فیزیکی آن بدون تغییر باقی مانده است.

پژو2008 نیز نخستین محصول "ایكاپ"، شركت مشترك ایران خودرو و پژو فرانسه است كه در ایران به مرحله تولید رسیده است. دور تازه همكاری های ایران خودرو و پژو با امضای قرارداد بین مدیران دو گروه خودروساز و در حضور روسای جمهور ایران و فرانسه به امضا رسید.
این قرارداد نخستین قرارداد پسابرجامی ایران با كشورهای غربی بود كه منجر به تولید محصولات به روز اروپائی در ایران شد. سرمایه گذاری مستقیم طرف خارجی، انتقال دانش و تكنولوژی و صادرات 30درصد محصولات تولید این شركت از الزامات این قرارداد به شمار می آید.

پژو2008 از یک پیشرانه ۴ سیلندر به حجم ۱٫۶ لیتر و با تنفس طبیعی نیرو می شود. موتور پژو2008 تولیدی در ایران از محصول مشابه آن در اروپا قوی تر است و توان خروجی آن معادل 163 اسب بخار و گشتاور تولیدی برابر با 240 نیوتن متر است. نیروی حاصل از این پیشرانه به وسیله یک جعبه دنده ۴ سرعته اتوماتیک به چرخ های جلوی آن منتقل می شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
سامان
vote
vote
۱۳۹۶/۰۲/۱۲
پلت فرم کشور دیگس ما داریم افتخار میکنیم میخایم صادرش کنیم.باید ببینیم از خودمون چی واسه صادرات داریم
!
!
!