شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۳ | ۱۳۹۶/۰۲/۲۰
مشتری مداری به سبکی متفاوت
۱۰:۲۳ | ۱۳۹۶/۰۲/۲۰
اجاره خودرو
/گزارش خبری/با نماینده برتر رامک خودرو آشنا شوید؛

مشتری مداری به سبکی متفاوت

پرشین خودرو: گروه ایران

به گزارش پرشین خودرو، ممکن است بارها برای شما اتفاق افتاده باشد با ذوق و شوق فراون برای خرید خودرویی که دوستش دارید به یکی از نمایندگی های عرضه کنده مراجعه می کنید خودروی مورد نظر را رویت کرده و می خرید اما به همین سادگی ها هم نیست خرید خودرو مسیر خود را داشته و چند روز باید صبر کنید تا پلاک خودرو آمده و مراحل نقل و انتقال سند انجام گیرد. بعد از چند روز ذوق و شوق خودرو را تحویل گرفته و به خانه می روید .


در اینجا همه چیز تمام می شود شما خودرو را تحویل گرفته اید و دیگر کاری با نمایندگی مورد نظر ندارید.ممکن است برای ارائه خدمات پس از فروش به آن نمایندگی مراجعه کنید و یا جای دیگری را انتخاب کنید به هر ترتیب دیگرارتباطی میان شما و نمایندگی نخواهد بود.


زندگی شیرین می شود


می توان نگاه دیگری داشت کمی رویایی تر به خرید خودرو نگاه کرد چیزی که همیشه خریدارن ایرانی فکر می کنند در ایران وجود ندارد اما در دیگر کشور ها وجود دارد آنهم احترام به مشتریست.به عنوان مثال هنگامی که درب داشبورد خودروی صفر کیلومتر خود را باز می کنید تا به خانواده نشان دهید که چه داشبورد جاداری دارد با یک جعبه شکلات مواجه شوید قطعا برای شما و البته بیشتر فرزندانتان جذاب خواهد بود .
 


یا اینکه ساگرد ازدواجتان است و برای خوشحال کردن همسرتان خودرو را خریده اید ناگهان خودرو با یک روبان زیبا و کابینی پر از بادکنک درب منزلتان ارسال می شود.چند روز از خرید خودرو ی شما می گذرد و ناگهان زنگ منزل به صدا در می آید یک سبد گل بزرگ از طرف نمایندگی فروش خودرو برای شما ارسال می شود.


کمی صبر کنید ممکن است خودروی شما بعد از گذشت چند ماه دچار خرابی شود و مجبور باشید چند روز و یا حتی چند ماه خودروی خود را در نمایندگی بگذارید تا اگر گارانتی دارد رفع ایراد شود و این یکی از بدترین اتفاقاتی است که برای دارندگان خودرو می افتد.در سوی دیگر تصورش را بکنید که خودروی شما گارانتی تعویض دارد و بدون قید و شرط می توانید در صورت ایراد خودروی خود را تحویل داده و یک خودروی صفر کیلومتر تحویل بگیرد .


همه اینها شاید دور از واقعیت باشد اما در ایران هم چنین خدماتی وجود دارد.ممکن است نام اتوخسروانی را شنیده باشید این فروشنده خودرو و نمایندگی رامک خودرو چنین خدماتی را ارائه می دهد خدماتی که سبب شده تا رتبه یک فروش محصولات این شرکت را طی دو سال متوالی کسب کند.


عاملیت مجاز 4001 رامک خودرو با ارائه خدماتی متفاوت توانسته عنوان برترین نمایندگی را در سال 94و95به خود اختصاص دهد و حتی جایزه سال 94 خود را به موسسه خیره محک اهدا کند.

خدمات ویژه و البته مشتری مداری که این عاملیت دارد سبب شده تا نه تنها در فروش محصولات رامک خودرو بلکه در فروش خودروهای وارداتی دیگر نیز موفق باشد ضمن اینکه برای راحتی مشتریان درایام عید چند دستگاه تیوولی را سوار بر خودرو بر هایی به نقاط مختلف ایران فرستاد تا دارندگان این خودروها در صورت بروز مشکل دغدغه تعمیر خودروی خود را نداشته و با تیوولی های اتوخسروانی طی مسیر کنند.


ارائه خدماتی چون گارانتی تعویض یکساله، ارسال رایگان به تمام نقاط ایران،کارواش های رایگان و بسیاری از خدمات دیگر سبب شده تا لذت خرید خودرو در اتوخسروانی دو چندان شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
رامک خودرو
نظر بینندگان
ا.ا.
vote
vote
۱۳۹۶/۰۲/۲۰
دروغه من خرید کردم. اما نه شکلاتی بودو نه... خودرو رو با خودروبر و کارواش شده میارن درب منزل که البته تعهد رامکه. به وعده هایی از قبیل تخفیف و... هدیه نقدی و... خبری نیست.
علیرضا
vote
۱
vote
۱۳۹۶/۰۲/۲۰
واقعا ممنونم از اتو خسروانی.خیالم راحته بابت خریدم و جایی ک برای خرید انتخاب کردم.
!
!
!