پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
پرشین خودرو
کنترل وضعیت ترافیکی خیابانهای منتهی به شعب اخذ رای
۱۱:۲۲ | ۱۳۹۶/۰۲/۲۸

کنترل وضعیت ترافیکی خیابانهای منتهی به شعب اخذ رای

پرشین خودرو: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی در معابر و خیابان های منتهی به تمام شعبه های اخذ رای تا پایان ساعات اخذ رای ادامه حضور خواهد داشت.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ رمضان آفریدون  با اشاره به برگزاری دو انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری، افزود: پلیس برای روز ۲۹ اردیبهشت ماه تمهیدات و طرح های ترافیکی و انتظامی لازم را پیش بینی کرده است.

وی اظهار کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی با رانندگانی که خودرو های خود را منقش به تصاویر و پوسترهای نامزدهای انتخاباتی کرده و در شعبه های اخذ رای حضور داشته باشند برخورد می کند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: یکی از وظایف پلیس برقراری امنیت روانی و روان سازی ترافیک در محدوده شعب اخذ رای و صندوق‌ها است و از شهروندان زنجانی نیز می‌خواهیم با پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری کنند.

آفریدون تاکید کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان در معابر و تمام شعبه های اخذ رای تا پایان ساعات اخذ رای ادامه حضور خواهند داشت.

وی افزود: دراستان زنجان برای روز ۲۹ اردیبهشت ماه پلیس راهنمایی ورانندگی در آماده باش کامل است و تمام نیروها در شعبه های اخذ رای حضور خواهند داشت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان بر حضور پرشور مردم در انتخابات تاکید کردو گفت: این حضور باعث می شود که اقتدار و عزت ایران به جهانیان اثبات شود.

مهر

نظر بینندگان
!
!
!