دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۱ | ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
فروش اقساطی جک اس 5 با اقساط 36 ماهه+جزئیات
۱۰:۳۱ | ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
اجاره خودرو
/اختصاصی/

فروش اقساطی جک اس 5 با اقساط 36 ماهه+جزئیات

پرشین خودرو: شرکت کرمان موتور به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان فروش ویژه جک S5 دنده ای خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار  پرشین خودرو، قیمت قطعی جک اس 5 دنده ای 84 میلیون و 550 هزار تومان اعلام شده است که علاقه مندان می توانند برای خرید این شاسی بلند، از 3 روش نقدی، پیش فروش و اقساطی بهره ببرند.

در صورتیکه قصد خرید نقدی این خودرو را دارید تنها کافی است 84 میلیون و 550 هزار تومان را به حساب کرمان خودرویی ها واریز و یک ماه منتظر بمانید.

 

پیش فروش:

 اگر شما برای خرید نقدی کمی مشکل داشته و ترجیح می دهید پرداخت چند مرحله ای را تجربه کنید باید این خبر را به شما بدهیم که کرمان خودرو برای راحتی کار شما نیز برنامه دارد و با 2 مدل پرداخت پیش فروشی ویژه را در اختیار شما قرار داده است.

در مدل اول شما با پرداخت 45 میلیون تومان ثبت نام کرده و مابقی هزینه خرید را در هنگام صدور دعوتنامه واریز می نمایید. سود مشارکت برای شما 20 درصد و سود انصراف نیز 14 درصد اعلام شده است. خودروی شما در شهریور 96 آماده تحویل خواهد بود.

در روش دوم پیش فروش شما می توانید از تسهیلات استفاده کنید به این معنی که 42 میلیون و 350 هزار تومان به صورت نقدی واریز کرده و همین مبلغ را نیز از کرمان خودرو تسهیلات دریافت می کنید و بازپرداخت آن را 12، 24 و یا 36 ماهه انجام خواهید داد.

خودروی شما آذر ماه 96 آماده تحویل خواهد بود و این مدل خرید فاقد سود مشارکت است.

 

فروش اقساطی:

چنانچه همچنان خواهان خرید این خودروی شاسی بلند هستید اما پول کافی برای خرید ندارید باید به شما اعلام کنیم که کرمان خودرویی ها برای شما نیز یک خبر خوب دارند.

شما می توانید جک اس 5 را به صورت قسطی نیز خریداری کنید. تنها کافی است از بین مبالغ 32 میلیون و 100 هزار تومان، 36 میلیون و 500 هزار تومان و 40 میلیون و 500هزار تومان یکی را واریز کنید و مابقی هزینه خرید خودرو را در اقساط 12، 24 و 36 ماهه واریز کنید.

خودروی خریداری شده توسط شما پس از 30 روز آماده تحویل خواهد بود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
کرمان موتور
نظر بینندگان
!
!
!