چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۵ | ۱۳۹۶/۰۳/۰۷
تغیییرساعت فعالیت مراکز معاینه فنی در رمضان
۱۰:۲۵ | ۱۳۹۶/۰۳/۰۷
اجاره خودرو

تغیییرساعت فعالیت مراکز معاینه فنی در رمضان

پرشین خودرو: مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران از تغییر ساعت فعالیت مراکز معاینه فنی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو،  سید نواب حسینی منش مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران در رابطه با تغییر ساعات کاری مراکز معاینه فنی اظهار داشت:‌ ساعات کاری مراکز معاینه فنی به مناسبت ماه مبارک رمضان تغییر یافته است و شهروندان می توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت آن به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه کنند. 
 
وی افزود: در حال حاضر حدود 3 هزار دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه می‌کنند که با توجه به ظرفیت ایجاد شده در این مراکز و امکان پذیرش حداقل 6 هزار دستگاه خودرو به صورت روزانه در مراکز 13 گانه معاینه فنی شهر تهران مدت انتظار به صورت میانگین جهت اخذ معاینه فنی کمتر از نیم ساعت بوده و شهروندان می توانند بدون معطلی نسبت به اخذ معاینه فنی خودور خود اقدام کنند.
 
حسینی منش گفت:‌ جهت به حداقل رسیدن مدت زمان معطلی در مراکز به شهروندان توصیه می شود قبل از مراجعه نسبت به بازدید، انجام سرویس های دوره ای و برطرف کردن ایرادات خودرو خود اقدام کرده تا در همان مرحله اول گواهی معاینه فنی را اخذ کنند و مجبور به مراجعات بعدی جهت آزمون های مجدد قسمت های معیوب نشوند. شهروندان جهت مطلع شدن از گردش کاری مراکز و آیتم هایی که در مراکز مورد کنترل قرار می گیرد، می توانند به سایت ستاد معاینه فنی مراجعه کنند.
 
وی در پایان گفت: ضمناً جهت تسهیل در ارایه خدمات به شهروندان در ایام ماه رمضان در روزهای جمعه 5 مرکز بیهقی، نیایش، آبشناسان، دماوند و امام رضا(ع) فعال هستند.
 
ساعت فعالیت مراکز معاینه فنی در ماه رمضان تغییر کرد
 
باشگاه 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!