پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۴۰ | ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
هراز و کندوان یک طرفه می شود
۱۲:۴۰ | ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
اجاره خودرو

هراز و کندوان یک طرفه می شود

پرشین خودرو: پلیس راه نیروی انتظامی با اشاره به یک طرفه شدن جاده کندوان در روزهای پنجشنبه جاری و دوشنبه هفته اینده و هراز در دوشنبه هفته آینده اعلام کرد: اعمال محدودیت های ترافیکی از روز چهارشنبه در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه آغاز می شود.

به گزارش پرشین خودرو،  پلیس راه کشور ، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 امروز (چهارشنبه) شروع می شود و تا 6 بامداد سه شنبه شانزدهم خرداد ادامه دارد.
در این مدت تردد موتور سیکلت از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.
ضمنا تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک، بلامانع خواهد بود.

** کندوان

- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 الی 24 روز پنجشنبه یازدهم خرداد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 همان روز از کرج به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.
- همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:00 الی 24:00 روز دوشنبه مورخ پانزدهم خرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:00 الی 24:00 روز دوشنبه مورخ 96/03/15 از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.
- تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است .

** محور هراز

- تردد انواع تریلرها در جاده هراز کماکان ممنوع است .
- تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 23 روز دوشنبه پانزدهم خرداد از مسیر جنوب به شمال جاده هراز از محدوده رودهن ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل ، تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 23 همان روز از مسیر شمال به جنوب جاده هراز از محدوده آب اسک تا رودهن بصورت یکطرفه خواهد بود.
همچنین تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12:00 الی 24:00 امروز ( دهم خرداد) و همچنین از ساعت 08:00 الی 24:00 روزهای پنجشنبه، جمعه، یکشنبه و دوشنبه به ترتیب در تاریخ های یازدهم و دوازدهم خرداد و چهاردهم و پانزدهم خرداد ممنوع می باشد.

** فیروزکوه

- تردد تمامی تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 صبح الی 24 روز های پنجشنبه و جمعه یازدهم و دوازدهم خرداد و همچنین از ساعت 8 تا 24 روزهای یکشنبه و دوشنبه چهاردهم و پانزدهم خرداد از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است .
بر اساس پیش بینی هواشناسی سیاه بیشه، وضعیت هوای امروز جاده کندوان صاف و دمای هوای منطقه نیز 26 درجه می باشد.
همچنین هوای این منطقه در روز پنجشنبه صاف تا قسمتی ابری گاهی با وزش باد پیش بینی شده و روز جمعه نیز این محور شاهد هوای صاف تا نیمه ابری گاهی افزایش ابر خواهد بود.

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!