پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۳۶ | ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
افزایش 4 ستاره ها با تازه واردهای کرمان موتور
۱۷:۳۶ | ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

افزایش 4 ستاره ها با تازه واردهای کرمان موتور

پرشین خودرو: تازه ترین گزارش ارزشیابی ملی خودروهای ساخت داخل توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتشر شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، بر اساس این گزارش در اردیبهشت ماه سال جاری 64 هزار و 219 دستگاه انواع خودرو در داخل تولید شده است که از این میزان 99 درصد را خودروهای سبک و 1 درصد را خودروهای سنگین تشکیل می دهند.

در دومین ماه بهار 42 مدل خودروی سبک در کشور توسط خودروسازان داخلی تولدی شده است و سهم خودروهای سنگین نیز در تولید این ماه تنها 7 مدل بوده است.

در گروه خودروهای سبک و در حوزه سواری ها، در سطح قیمتی 1 نیومزدا 3 و گرند ویتارا ، در سطح قیمتی 2 هیوندا i20 و كیا سراتو، در سطح قیمتی 3 هیوندا i10 و در سطح قیمتی 4 نیز رنوساندرو، تندر90 اتوماتیک و پارس تندر با اخذ 4 ستاره كیفی بالاترین كیفیت خودروهای تولید ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

اما در بخش وانت ها،  تمامی خودروها با اخذ یک ستاره كیفی پایین ترین كیفیت خودروهای تولید ساخت داخل را دراین ماه به خود اختصاص دادند که البته وانت تندر و پیکاپ فوتون را از جمع این بی کیفیت ها باید جدا کرد.

در اردیبهشت 96 برای دومین ماه پیاپی هیچ خودروی مسافربری از نوع سنگین تولید نشده است و در بخش خودروهای سنگین باری نیز کیفیت سیر صعودی را نشان می دهد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!