جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۴۳ | ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
خودروهای ستاره دار بازار در یک نگاه+جدول
۱۶:۴۳ | ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
اجاره خودرو
/اختصاصی/ارزشیابی کیفی خودروهای سواری در اردیبهشت منتشر شد؛

خودروهای ستاره دار بازار در یک نگاه+جدول

پرشین خودرو: با ورود 4 ستاره های جدید، جمع خودروهای با رده کیفی مناسب به عدد 8 رسید.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، کرمان موتوری ها با تازه واردهای خود، توانستند جدول کیفی خودروهای سواری ساخت داخل را کمی بهبود ببخشند.

بر اساس این گزارش، در جدیدترین گزارش ارزیابی کیفیت خودروهای تولیدی داخل در بخش سواری ها، در رده خودروهای تولیدی با قیمت بالاتر از 100 میلیون تومان  نام 2 خودروی نیو مزدا3 و گندویتارا به چشم می خورد که خوشبختانه هر دوی این خودروهای 4 ستاره کیفی دریافت کرده اند.

اما در بخش خودروهای تولیدی در بازه قیمتی 75 تا 100 میلیون تومان نیز دو خودروی 4 ستاره وجود دارد. هیوندای i20 و کیا سراتو هر دو توانسته اند 4 ستاره کیفی دریافت و در رتبه های اول و دوم این گروه قرار بگیرند.

در همین بخش دو خودروی چینی به نام های تیگو 5 و جک S5 تولید مدیران خودرو و کرمان خودرو حضور دارند که اولی با 3 ستاره رتبه سوم و دومی با 2 ستاره در رتبه چهارم جا خوش کرده اند.

در بین خودروهای گروه سوم قیمتی که در ماه گذشته به گروه خودروهای چینی معروف شده بودند یک تازه وارد کمی وضعیت را بهتر کرده است. هیوندای i10 تولید کرمان موتور با 4 ستاره کیفی توانست رتبه اول کیفیت را از آن خود کند.

در رتبه دوم و سوم این گروه آریزو 5 و  برلیانس H330 با 3 ستاره کیفی حضور دارند و در رتبه چهارم نیز جک J5 کرمان موتور با 2 ستاره قرار گرفته است.

ام وی او 550 و لیفان X60 تنها تک ستاره های گروه سوم قیمتی در ارزیابی اردیبهشت ماه هستند.

نوبت به ارزیابی گروه چهارم خودروهای سواری یا همان اقتصادی ها رسید. همانند ماه های گذشته خانواده رنو از ساندرو گرفته تا تندر 90 ایران خودرویی و پارس خودرویی ستاره های این گروه را به خود اختصاص داده اند.

رنو ساندرو، تند90 اتوماتیک و پارس تندر 4 ستارههای گروه خودروهای اقتصادی هستند. تندر 90 پارس خودرو و تندر 90 ایران خودرو نیز با همان 3 ستاره قبل در رتبه های چهارم و پنجم جدول قرار دارند.

البته در بین 3 ستاره های این گروه نام رانا، پژو 206 و 206 صندوقدار و آریو نیز به چشم می خورد. مدیران خودرو با ام وی ام 315 جزو 2 ستاره های گروه خودروهای اقتصادی است و دنا از ایران خودرو نیز این خودروی چینی را دنبال می کند.

سایر اعضای خانواده پژو از 405 تا انواع و اقسام پژو پارس تولیدی در نقاط مختلف کشور، نتوانستند بیش از یک ستاره دریافت کنند. سمند، ام وی ام 110 و تیبا 2نیز با همان تک ستارههمیشگی خود در 3 رتبه آخر قرار دارند.

 آخرین گروه مورد بررسی قرار گرفته توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران متشکل از 4 محصول سایپا از خانواده پراید و تیبا هستند که همچنان بر تولید با کمترین تغییر کیفی پافشاری می کنند.

 

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!