سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۱۲ | ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
محدودیت‌‎های ترافیکی پایان هفته
۱۶:۱۲ | ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
اجاره خودرو

محدودیت‌‎های ترافیکی پایان هفته

پرشین خودرو: محدودیت های ترافیکی پایان هفته از ۱۰ تا ۱۶ خردادماه اعلام شد.

به گزارش  پرشین خودرو، ، تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر روز چهارشنبه - ۱۰ خردادماه- تا ساعت ۰۶:۰۰ روز سه شنبه - ۱۶ خردادماه- از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز پنجشنبه - ۱۱ خردادماه- از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز پنجشنبه-۱۱ خردادماه- از کرج به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز دوشنبه - ۱۵ خردادماه- از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۲۴:۰۰روز دوشنبه - ۱۵ خردادماه- از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

در محور هراز تردد تمام وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۳:۰۰ روز دوشنبه - ۱۵ خردادماه- از مسیر جنوب به شمال جاده هراز از محدوده رودهن ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد تمام وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۳:۰۰ روز دوشنبه - ۱۵ خردادماه- از مسیر شمال به جنوب جاده هراز از محدوده آب اسک تا رودهن بصورت یکطرفه خواهد بود.

در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

در محور هراز تردد تمام تریلرها کماکان ممنوع است.

تردد تمام کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز چهارشنبه - ۱۰ خردادماه- و همچنین از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای پنجشنبه، جمعه، یکشنبه و دوشنبه، ۱۱، ۱۲، ۱۴ و ۱۵ خردادماه- ممنوع است.
در محور فیروزکوه تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای پنجشنبه و جمعه - ۱۱و ۱۲ خردادماه- و از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای یکشنبه و دوشنبه- ۱۴ و ۱۵ خردادماه- از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن‌های ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) و ۱۲۰ به طور شبانه‌روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است؛ همچنین در پایگاه اطلاع‌رسانی www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

مهر

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!