چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۱ | ۱۳۹۶/۰۳/۱۶
۱۰:۴۱ | ۱۳۹۶/۰۳/۱۶
اجاره خودرو

اپل اسپیکر هوشمند خودرا معرفی کرد

پرشین خودرو: همان‌طور که انتظار داشتیم در پاسخ به اسپیکرهای هوشمند Echo آمازون و Google Home اپل نیز اسپیکر هوشمند خود را با نام هوم‌پاد معرفی کرد.

 

اپل سرانجام اسپیکر هوشمند خود را معرفی کردبه گزارش«پرشین خودرو»، همان‌طور که انتظار داشتیم در پاسخ به اسپیکرهای هوشمند Echo آمازون و Google Home اپل نیز اسپیکر هوشمند خود را با نام هوم‌پاد معرفی کرد.
 
به گفته اپل اسپیکر خانگی باید نه‌تنها صدای خوبی داشته باشد بلکه در هر محیط و شکل اتاقی عملکرد مناسب داشته باشد و استفاده از آن نیز لذت بخش باشد.
 
هوم پاد اپل چیزی حدود 17 سانتی‌متر ارتفاع دارد و در دو رنگ مشکی و سفید عرضه خواهد شد. این اسپیکر دارای 7 درایور مختلف برای پخش صدا بوده و ساب‌ووفر آن توسط اپل طراحی شده تا بتواند به صورت هوشمند و در صورت نیاز بیس بیشتری را پخش کند. اپل در این اسپیکر از پردازنده Apple A8 خود استفاده کرده تا به صورت هوشمند اکو و بازتاب صدا در محیط‌های مختلف کاهش یافته و یک مدل‌سازی هوشمند از فضا انجام شود.
 
این اسپیکر به برق خانگی متصل خواهد شد و مانند اکثر رقبا یک دستگاه پرتابل نخواهد بود. به نظر می‌رسد ویژگی اصلی این اسپیکر آنالیز محیط اطراف و پخش صدا به بهترین نحو با توجه به محیط است که در بین اسپیکرهای رقیب نظیر ندارد.
 
بخش هوش مصنوعی این اسپیکر طبق انتظار از سیری قدرت گرفته و می‌توانید با گفتن Hey Siri با 6 میکروفون این دستگاه ارتباط برقرار کنید. هوم‌پاد می‌تواند موسیقی پخش کند، اخبار را بخواند، واحدها را تبدیل کند، پیام ارسال کند، یادآوری کند، ترجمه کند، قیمت سهام را بررسی کند، وضعیت آب و هوا را گزارش کند، نتایج مسابقات ورزشی را بگوید و بسیاری کارهای دیگر.
 
به گفته اپل این محصول می‌توانست قیمتی بین 400 تا 700 دلار داشته باشد اما اپل قیمت هوم‌پاد را 349 دلار تعیین کرده است و عرضه آن قرار است در زمستان و اوایل دی‌ماه آغاز شود.
 
 
 
 
 
منبع: باشگاه

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!